Blogcatalog.bg - дайте мнение

BigBoss

New Member
Здравейте,

www.blogcatalog.bg е последният ми проект, който ще стартира официално след няколко дни. Ще се радвам ако има желаещи да го изпробват и да дадът мнения и препоръки. Имайте предвид, че все още има бъгове, който се стремим да изчистваме, но ако срещнете някой ще се радвам да го споделите, за да се реши и той.

Идеята на сайта е да стане мястото на българските блогъри, където да представят своите проекти и публикациите в тях, да се запознаят с много нови хора, притежаващи блогове, да създават групи и др.

Имайте предвид, че когато се регистрирате може да вкарвате неограничен брой блогове, а публикациите ви могат да се теглят автоматично ако въведете URL на RSS канала ви, като има възможност те да се добавят и ръчно.

Засега май е това. Ще чакам мнението и препоъките ви.
 
От: Blogcatalog.bg - дайте мнение

нищо не ми става ясно вътре, кое какво е
измаря ми силно очите в комбинацията с дезориентацията

линка Гласувай бъг ли е, репортвам го, защото май нищо не става
Като го гласувам какво става с него
Освен рекламите на индекса в тия карета на какъв принцип излизат нещата.
Дискусиите също не са ясни.

Ясна е само регистрацията и рекламите


п.с. заболя ме главата малко накрая
 
От: Blogcatalog.bg - дайте мнение

Гласуваш и се качва рейтинга на блога или публикацията з акоято си гласувал
Излизат на принципа нови |от днес | от седмицата | от месеца | вечни в зависимост какво си кликнал, като са на отделни категории
Отваряш дискусия за нещо което те интересува
 
От: Blogcatalog.bg - дайте мнение

На първо четене ми харесва сайта. Регистрирах се, добавих блог, създадох група ще видим. Струва ми се че като се съберат хора ще стане по-интересно и полезно като общество.
Кога е официалният старт ?
 
От: Blogcatalog.bg - дайте мнение

Трябваше да е тази седмица, но има проблем с бутоните за гласуване. Остава за следващата.
 

Горе