Bluehost или Hostgator-Kaква е разликата и коя е по-добрата хостинг компания?

dimitarang

New Member
Чудя се къде да си хостна един сайт,после още няколко в последствие.Из чуждите форуми bluehost са с отлични показатели,а тук в нашият форум като че ли има повече привърженици на hostgator.Споделете някакви впечатления,разочарования и т.н. моля,за да направим правилният избор.
 
От: Bluehost или Hostgator-Kaква е разликата и коя е по-добрата хостинг компания?

Никакви проблеми с Хостагатор вече три години за споделения хостинг става въпрос. За впс-ите не съм доволен от поддръжката, но на всичките им услуги пинга е страшен, което е супер.
 
От: Bluehost или Hostgator-Kaква е разликата и коя е по-добрата хостинг компания?

И кое пък си доволен? Просто сайтовете ти не ги натоварват...
Светофара им светва винаги като набичиш процесора...
Съпорта ибан...
Оня ден ги питам бекъп да върнем...
15 долара плащам и чакам три дни евентуално ако имат да ми го сменят?
няколко пъти им се скапва мскл-а
За чеп за вино не стават...
хостбулгария дори са в пъти по добри от тях...
ползвам хостгатор че се набутах та платих за 2 години 70долара :)
още 6 месеца ще ги търпя...

хостбългария за 40 -50 лева на година ли там колко идва?
досега веднъж не са ми писнали за завишено потребление...
и като ми потрябва бекъп нещо... за половин час го имам
 
От: Bluehost или Hostgator-Kaква е разликата и коя е по-добрата хостинг компания?

Аз съм на блухост и за сега нямам проблеми.Натоварвал съм и процесора обаче имат тротлинг и го увладяват. Не съм бил на хостгатор но мога да кажа че блухост са по добри от хостинга на godaddy :)
 
От: Bluehost или Hostgator-Kaква е разликата и коя е по-добрата хостинг компания?

Аз клоня към hostgator,защото имат месец за месец плащане,т.е. ако не ми хареса мога да се откажа,bluehost са най-малко за година абонамент.
 
От: Bluehost или Hostgator-Kaква е разликата и коя е по-добрата хостинг компания?

Месец за месец, ама така ще ти излезе двойно по скъпо от колко то за година две.
Hostmonster също ги бива, но те са под една шапка със Блухоста.
От хост българия и аз съм доволен, имат сървъри в щатите, което е удобно за англоезични сайтове.
FatCow - ей това на никой не го препоръчвам.
 
От: Bluehost или Hostgator-Kaква е разликата и коя е по-добрата хостинг компания?

На godaddy съм за 1-ва година.. Нямам проблеми с тях , но пък и не натоварвам процесора явно..несъм бил на Булхост и немога да ти кажа, само бих ти казал ,че нямам проблем с godaddy
 
От: Bluehost или Hostgator-Kaква е разликата и коя е по-добрата хостинг компания?

Бих ви предложил една алтернатива, SharkSpace (не мога да пусна линк, защото нямам достатъчно мнения). Ползвам услугите им от близо 3 години и до сега не са ме дънили. Иначе, ако трябва да избирам между, двата по-горе, определено Хостгатор. Само не си вземайте промоции от черния Петък или други с 75 % off, защото много хора се оплакват точно от тях.
 
От: Bluehost или Hostgator-Kaква е разликата и коя е по-добрата хостинг компания?

Хостгатор е по-добрия избор между двете хостинг компании.
 

Горе