[Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Добавил съм една малка екстра към услугата.
След като пусна статията, ще създавам по няколко RSS feeds, ще ги събмитвам в 3 директории и ще ги пингна.
 
Последно редактирано:
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

има ли още 1 ревю копие ?
Съжалявам, свършиха.
Надявам се резултатите при тях да не се забавят, за да се уверят всички се услугата си струва :)
 
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Офертата изглежда много добра
 
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

А аз да питам, прати ли ми доклад на мейла?
Че затрих всички писма. Ако си го бил пратил, изпрати ми го пак :)
 
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Получих своя репорт преди няколко дни и бих искал да споделя впечатления от услугата. Цялата работа по поръчката беше свършена перфектно, а комуникацията бе безупречна. Ако мога да обобщя - получих много повече от това, за което платих :)
Силно препоръчвам на всички хора, които влагат по-сериозни SEO усилия да се възползват. Аз ще го направя отново със сигурност.
 
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Получих своя репорт преди няколко дни и бих искал да споделя впечатления от услугата. Цялата работа по поръчката беше свършена перфектно, а комуникацията бе безупречна. Ако мога да обобщя - получих много повече от това, за което платих :)
Силно препоръчвам на всички хора, които влагат по-сериозни SEO усилия да се възползват. Аз ще го направя отново със сигурност.
Благодаря за хубавите думи :)) Сигурен съм, че ще останеш впечетлен и от резултатите!
 
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

За сега всичко е точно. Добра комуникация с човека извършващ услугата. Прегледах няколко случайни линка от репорта и всичко си е наред. За резултати е рано, след няколко дни ще пиша как се е отразило това на сайтовете.
 
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Чудесно изпълнена работа! :D

Забелязах покачване в SERP почти веднага след получаването на репорта.

Прегледах няколко от статиите и мога да кажа, че са написани добре. Също така, голяма част са вече индексирани от Google & Yahoo.

Както повечето знаят, по-качествени backlinks от тези от статии трудно се намират, т.ч. който иска да си покачи позициите на сайта/овете направо да не се замисля, ами да поръчва.

Определено пак ще се възползвам от предлаганата услуга!
 
От: От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

bezdim, благодаря :)

Реших да пусна една коледна промоция на услугата:
Цени до 25.12.2010

Събмит + 1000 гарантирани линка от коментари - 15$
Събмит + 2000 линка - 19$
Събмит + 3000 линка - 23$

Предлагам и само SB бласт. 5$ за всеки 1000 линка :)
 
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Добре, че ме подсети irgy.net да напиша и аз няколко думи. Чухме се по скайп с човека. Казах си сайта, 2 ключови фрази. Едната е към главната страница, другата към вътрешна. Платих си за услугата. Хубавото е, че с друго не се занимаваш. Като цена е доста под западните, а работата е на професионално ниво.

След 2 дни получих доклада. Проверих няколко линка със Скрейпбокса - съществуват. За сега не виждам рязко покачване на трафика или броя на линковете. Нека минат още седмица и ще мога да споделя по-конкретни впечатления.

п.п. Не бих си казал адреса на сайта, защото има Адсенс реклама.
 
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Благодаря, Иво. Сигурен съм, че скоро ще се появят далеч по-значителни резултати.

Искам да напомня, че до края на промоцията остават само 4 дена! :)
 
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Промоцията приключи.
Актуални цени:
Събмит + 1000 гарантирани линка от коментари + RSS submit - 20$
Събмит + 2000 линка + RSS submit - 25$
Събмит + 3000 линка + RSS submit - 30$

Вече има възможност статийте да не се публикуват наведнъж. Т.е. може да си избирате по колко статии искате на ден - 10, 25, 50...

Цена само на СБ бласт - 5$ за 1000 коментара.
 
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Резултати при мен вече са факт. Над 90% от линковете бяха индексирани без проблем, което веднага сe отрази положително и на класирането на сайта ми.
Услугата наистина е страхотна, ще се свържа с теб за нова поръчка.
Мерси.
 
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Честита нова година на всички!

HyperionD, благодаря! Надявам се сайтът ти да се придвижи още по-напред!

Ще се радвам Иво и irgy.net също да споделят своите впечетления.
 
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Ами ето моите впечатления:
Абсолютно никаква промяна. Бях поръчал събмит с 2 домейна в 1 статия.
При единия домейн съм на 1-ва позиция на ключовата фраза, ама то това си ми е и името на домейна (при поръчката не съм гледал на коя позиция е) но промяна в трафика няма.
Искам само да спомена, че подобни услуги съм ползвал и от ДП и никога не съм получавал кой знае какъв ефект
 
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Ами ето моите впечатления:
Абсолютно никаква промяна. Бях поръчал събмит с 2 домейна в 1 статия.
При единия домейн съм на 1-ва позиция на ключовата фраза, ама то това си ми е и името на домейна (при поръчката не съм гледал на коя позиция е) но промяна в трафика няма.
Искам само да спомена, че подобни услуги съм ползвал и от ДП и никога не съм получавал кой знае какъв ефект

Благодаря :) Когато за първи път погледнах позицията на сайта ти беше на 6-7 позиция.

По-напред от първо място няма как... Да спомена и аз, че директен трафик от статиите много рядко получавам, но покачването в SERP-a е значително.
 

Горе