BOSS Design - Висококачествен уеб дизайн на ниски цени!

BOS4O

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Уеб дизайн студио BOSS Design съчетава модерни технологии с бърза работа и гарантирано качество. Услугите които предлагаме, са всичко необходимо за развитието Ви и разширяване полето на изява за всяка фирма, благодарение на Интернет, които навлезе във всяка сфера от бита. Бъдейки наш клиент, можете да се уверите на професионалното отношение и прецизната ни работа.

Сайт: http://design.gpteam.eu
 
От: BOSS Design - Висококачествен уеб дизайн на ниски цени!

Що си мислиш че дизайна на сайта не сме го виждали вече по онлайн магазини за дизайн?
Баси простотията, уж си дизайнер, пък твоя си сайт не можеш да му направиш дизайн. Отгоре на всичко си премахнал отдолу истинските създатели на дизайна. :(
 
От: BOSS Design - Висококачествен уеб дизайн на ниски цени!

Не съм длъжен да ти отговарям на простотията, но след като съм платил 32$ за темата мога да правя с нея каквото искам /специално за моя сайт исках да си купя готов дизайн, и да се "хваля" с проектите си/ . Ще помоля да пишат само заинтересовани към нашите услуги, а на теб ти желая приятна вечер.
 
Последно редактирано:
От: BOSS Design - Висококачествен уеб дизайн на ниски цени!

Ауу, Noke преди време как беше наредил едно далеч по-сериозно "студио" от твоя бардак от 17 годишни само заради по-тежки имг на индекса , пък с теб не знам какво ще ти се случва.
 
От: BOSS Design - Висококачествен уеб дизайн на ниски цени!

Какъв ви е проблема? Според мен защитавате конкуренция :)
 
Последно редактирано:
От: BOSS Design - Висококачествен уеб дизайн на ниски цени!

Няма грам дизайн.
Пълно е с правописни грешки.
Портфолио не виждам.
 
От: BOSS Design - Висококачествен уеб дизайн на ниски цени!

Защитаваме конкуренция? Че ти каква конкуренция си ? И на кой ?
 
Последно редактирано:
От: BOSS Design - Висококачествен уеб дизайн на ниски цени!

Прочети License.txt файла който би трябвало да бъде с темата ти.
 
От: BOSS Design - Висококачествен уеб дизайн на ниски цени!

Ауу, Noke преди време как беше наредил едно далеч по-сериозно "студио" от твоя бардак от 17 годишни само заради по-тежки имг на индекса , пък с теб не знам какво ще ти се случва.
То оная грозна случка не беше заради некомпетентността на засегнатите лица. Беше заради наглото, грубо, и арогантно поведение дето вървеше в комплект с липсата на знания.

Иначе всеки може да си предлага каквато услуга иска. Не е задължително човек да е голям експерт - се отнякъде се почва. Важното е да е честен с клиентелата.
 
От: BOSS Design - Висококачествен уеб дизайн на ниски цени!

Какъв ви е проблема? Според мен защитавате конкуренция :)

http://themeforest.net/item/boooster-business-wordpress-theme/full_screen_preview/102712

И тоя домейн - уж сериозно студио (поне така се афишира), пък сайта на субдомейн .eu .....
Малко професионализъм треа бацета, неможе така.
 
От: BOSS Design - Висококачествен уеб дизайн на ниски цени!

"То оная грозна случка не беше заради некомпетентността на засегнатите лица. Беше заради наглото, грубо, и арогантно поведение дето вървеше в комплект с липсата на знания.
" Пък тук не е много различно като гледам.
 
От: BOSS Design - Висококачествен уеб дизайн на ниски цени!

За темата казах каквото имам да казвам. Относно клиентите ми.. не се оплакват от мен та дори са доволни /това е целта все пак/. Относно домейна ми.. на gpteam ми харесва и така съм го оставил. Разходите ми са на минимум за да мога да предлагам ниски цени и максимално качество. Всеки избира свой начин на подход - това е моя. Надявам се да сте ме разбрали коректно.
 
От: BOSS Design - Висококачествен уеб дизайн на ниски цени!

Абе за темплейта нищо не каза.
 
От: BOSS Design - Висококачествен уеб дизайн на ниски цени!

Регистриране на вашият сайт в търсачките - 120лв.

не е ли малко скъпичко като за безплатна услуга?
 
От: BOSS Design - Висококачествен уеб дизайн на ниски цени!

Според мен това е доста несериозно, уш Design Studio, а е на поддомейн?! Най-малкото което можеше да направиш е да вземеш домейн. :)
 
От: BOSS Design - Висококачествен уеб дизайн на ниски цени!

Плащам няколко домейна и 2 скъпи хостинг пакета. Както казах държа си приходите на минимум.
 
От: BOSS Design - Висококачествен уеб дизайн на ниски цени!

За вас няма ли лимки пред блока да играете? Всичките уеб дизайнери и СЕО специалисти станаха пф! Айде може да искам дизайн от теб представи ми документ за завършено образование в дадената област и кои ти е дал професионална степен.
 
Последно редактирано:
От: BOSS Design - Висококачествен уеб дизайн на ниски цени!

Имам диплома /информационни технологии/ но това което знам за уеб дизайн съм се научил сам / също така и с подкрепата на едно приятелче което е започнало от 1998 год. да разучава системите / защото ми е интересно и ми стана хоби.
 
Re: От: BOSS Design - Висококачествен уеб дизайн на ниски цени!

Плащам няколко домейна и 2 скъпи хостинг пакета. Както казах държа си приходите на минимум.

аз нещо не схванах логика в казаното - значи плащаш няколко домейн (ах тез домейни все едно не виртуална, реална собственост поддържаш) и 2 (два wtf?) скъпи хостинга. Скъпи, скъпи, колко да са скъпи? като са толкова скъпи вземи си един сървър и си реши проблема с хостингите - за има няма стотина долара месечно такъв впс ще изпраскаш, че дори можеш да отвориш хостинг услуга (много модерно стана в последно време)

чакай сега да се върнем на темата: значи имаш високи разходи и "държа си ПРИХОДИТЕ на минимум", да ти кажа нещо не ти се удава икономиката. Някак си в общия случай болшинството действат на обратния принцип - ниски разходи и високи приходи, ама ти си знаеш

Сега, значи вие сте биг интернешънъл оувърсии енд ол кънтрийс глобъл къмпъни корпорейшън а не можахте да си купите едно собствено домейнче за десетина долара и да отделите пет часа за да си сглобите едно семпло сайтче или поне дотолкова да моднете един темплейт, че да не личи и от космоса, че е чужд?

Може да сте дъ бест ъф дъ бест ама е меко казано несериозно да не инвестираш нито лев и никакво време в сайта си и да очакваш клиентите да се наредят на опашка като за сирене в карфур.

Хвърлих един бърз поглед на сайта ви и особено на ценоразписа. 120 кинта за събмит в търсачки?!?! Извинявай ама тая услуга я има фри? Включително и оная глупост за "Всекидневно автоматично обновяване на информацията от сайта ви в търсещите машини" (егати дългото обяснение за пингване). Ако се базираме на тази цена и тази услуга наистина ми е трудно да си представя какво ще представлява магазин за 500 лв? сигурно ще е хтмл страница, бяла (изчистен дизайн) със снимка на стоката (визуална интерпретация), един ред описание (уникален контент) и телефон на продавача за поръчка (система за управление на складовите наличности с възможност за контрол на собственика на магазина в реално време)

честно не мога да разбера поне ти вярваш ли си, че някой ще се върже? ако все още храниш някакви надежди, абстрахирай се, че си част от тая биг интернешънъл мост феймъст и бла бла къмпъни и си прочети пак представянето
 
Последно редактирано:

Горе