Botw иска dmoz

coolice

Owner
Последно редактирано от модератор:
От: Botw иска dmoz

може да стане обратното но се съмнявам гугъл да са я закъсали толкова че да продадат дмоз..
 
От: Botw иска dmoz

Да вярно моя грешка.. аз си мислих че е на гугъл :) еми тогава успех с продажбата а от каде взимат кинти за тая директория като тя дори няма реклами?
 
От: Botw иска dmoz

А дано ги купят, че дмоз са толкова ужасно заспали и смотани. Дано почнат да преглеждат и одобряват по-бързо.
 
От: Botw иска dmoz

те и едиторите на дмоз са им едни смотляци .... просто нямам думи
не съм съгласен с теб, аз познавам единия от едиторите и той е много пич :) :( За другите не знам :)
 
От: Botw иска dmoz

В момента BOTW инвестира много пари в директорията, и скоро ще я превърне в един завършен продукт.

От друга страна, това, което BOTW искаше от DMOZ се случи и продължава да се случва през послените 5-6 месеца, а тук е официалното изявление: www.prweb.com/releases/2008/4/prweb839184.htm

За да бъде една директория качествена, тя се нуждае от добри редактори. BOTW разбра откъде да си ги вземе :mrgreen:

Колкото то DMOZ - очаквайте скоро интересна информация от AOL относно скорошни промени.
 
Последно редактирано от модератор:
както казах на мен мнението ми за botw е доста високо а и доколкото знам се разбират добре с аол :) Значи чакаме да видим какво ще стане :)

А иначе уебмастърите искаме просто по-бързо ДА или НЕ и ако НЕ е хубаво и едно защо да има :)
 

Горе