Brexit?

Ще гласива ли Великобритания за напускане на ЕС?

  • ДА

    Votes: 4 28.6%
  • НЕ

    Votes: 10 71.4%

  • Общо гласове
    14
  • Poll closed .
От: Brexit?

Сега който се е регистрирвал по ЗДДС за адсенса да отива да се отрегистрирва. :D
 
От: Brexit?

Лошо ми стана като го видях това.. Всеки, който има паунди и не ги е обменил се е наял вече на дедовия..

Златото пак поскъпна.

Някой с прогнози за паунда и златото?
 
От: Brexit?

Снощи се подлъгах по медиите, и угасих компа. Пропуснах печалба от поне 4 цифри. Блеки, моля да ми кажеш колко съм тъп, няма грам ирония, няма да си го простя с години. Дано не си направил моята грешка! Наядох се на дедовия, като загубите ми са само от поевтиняването на Еврото.
Познавам англичанин, и го питах кво мисли. На около 70 години, но си е на акъла и то много. На хората им писна да ги командорят бабишори и геронтокрация от Брюксел, дето дори не са избрани. Обясни ми на каква бюрокрация са му подлагали бизнеса, в интерес на Монсанто, Phizer и подобни. Прави са. Колкото и неприятно да ми е.
 
От: Brexit?

Бюрокрацията на Брюксел и миграцията. Велика мантра... :cry:
Факт е, че оная мумия бабишкер превърна Европа в гето. Бюрокрацията също е факт. Ся, че си взеха пакита и индийци в UK много преди ЕС - също е вярно.
 
От: Brexit?

Факт е, че оная мумия бабишкер превърна Европа в гето. Бюрокрацията също е факт. Ся, че си взеха пакита и индийци в UK много преди ЕС - също е вярно.

Не знам кои са тия факти. Знам други факти. Но да видим тия - как така ЕС е гето, а е най-желаната дестинация за миграция? Например, Филиповци е гето, но там никой не иска да ходи. Нещо пропускам ли?
И къде е тая бюрокрация? В какво се изрази точно?
 
От: Brexit?

Не знам кои са тия факти. Знам други факти. Но да видим тия - как така ЕС е гето, а е най-желаната дестинация за миграция? Например, Филиповци е гето, но там никой не иска да ходи. Нещо пропускам ли?
В Германия все вече квартали стават истински гета, и само мюсюлмани стъпват там. Новогодишните изцепки в Кьолн също не ми приличат много на цивилизация.
И къде е тая бюрокрация? В какво се изрази точно?
Няколкостотин хиляди паунда, за да пуснеш битова химия на пазара. Дори препарат за почистване.
 
От: Brexit?

Нещата си отиват натам, накъдето предрече Ванга. 2030 година някъде Западните държави ще са опустели повечето, а столицата на халифата ще е Рим. Сега може да ни изглежда смешно и налудничаво, но ако го има този форум след толкова години, може да се запази това мнение и ще видите, че ще е много близко до това, което ще стане. Аз лично също малко ми е странно, но ми бяха странни много други неща, а станаха. Ванга има успеваемост над 85 %, така, че сори хора, но това е. Тъй като това е най-вече форум за предприемачи, а не за гадатели, ще ви кажа нещо, което на малко места ще го прочетете. Още преди няколко години, богаташите или част от тях в Западна Европа започнаха разпродаване на недвижими имоти и изселване, като гледаха да вземат макс цени, това продължава и сега. Вие си правете изводите на къде отива Европа и защо баровците се махат оттам.
 
От: Brexit?

Нещата си отиват натам, накъдето предрече Ванга. 2030 година някъде Западните държави ще са опустели повечето, а столицата на халифата ще е Рим. Сега може да ни изглежда смешно и налудничаво, но ако го има този форум след толкова години, може да се запази това мнение и ще видите, че ще е много близко до това, което ще стане. Аз лично също малко ми е странно, но ми бяха странни много други неща, а станаха. Ванга има успеваемост над 85 %, така, че сори хора, но това е. Тъй като това е най-вече форум за предприемачи, а не за гадатели, ще ви кажа нещо, което на малко места ще го прочетете. Още преди няколко години, богаташите или част от тях в Западна Европа започнаха разпродаване на недвижими имоти и изселване, като гледаха да вземат макс цени, това продължава и сега. Вие си правете изводите на къде отива Европа и защо баровците се махат оттам.

И къде отиват богаташите да ходим и ние ? За бизнес трябва само хубав интернет...
 
От: Brexit?

В Германия все вече квартали стават истински гета, и само мюсюлмани стъпват там. Новогодишните изцепки в Кьолн също не ми приличат много на цивилизация.

Няколкостотин хиляди паунда, за да пуснеш битова химия на пазара. Дори препарат за почистване.

В България има 10 % самоосигуряващи се. На практика, това означава 10% малък бизнес - хората, които реално страдат от бюрокрацията. В ЕС средният процент е 50%. Седя и се чудя, на каква база родният заплатаджия твърди, че в ЕС има бюрокрация...


Иначе това с немските гета е яко. Най-вероятно и вярно, не съм ходил там вече доста време не знам. А що миграцията продължава натам, а не към Индия да речем? Не към Русия? Не към страни извън ЕС? Нали е гето?
 
От: Brexit?

Богаташите се местят в Сидни, Сингапур, Тайланд, Сейшелите, Малдивите и други подобни дестинации. а относно Германия, да, аз също съм на такова мнение. В град като Мюнхем, немците, най-вече в петък след работа палят колите и дим да ги няма, отиват в покрайнините и там изкарват уикенда. Събота и Неделя в центъра на град, като Мюнхен е ад, има всичко друго но не и германци или те са малцинство, хората ги е страх, особенно вечер. Просто до това доведе политиката на тая бабушкера изкуфяла.
 
От: Brexit?

Германия, има 80 млн население. Доколкото знам, бежанците са общо 600 хиляди. Това е под 1% от населението. Дори всички да са в Мюнхен, това би било горе-долу половината от населението му, т.е., немците пак няма да са малцинство. Да не би да бъркаме нещо в сметката?
 
От: Brexit?

В България има 10 % самоосигуряващи се. На практика, това означава 10% малък бизнес - хората, които реално страдат от бюрокрацията. В ЕС средният процент е 50%. Седя и се чудя, на каква база родният заплатаджия твърди, че в ЕС има бюрокрация...
Не ти разбирам въпроса. Пита ме за англичанина, сега пенсионер, бивш ръководител на фабрика.

Иначе това с немските гета е яко. Най-вероятно и вярно, не съм ходил там вече доста време не знам. А що миграцията продължава натам, а не към Индия да речем? Не към Русия? Не към страни извън ЕС? Нали е гето?
Щото си дундуркат арабелите, т.е. дават им папо и подслон. И джобни, дето тук ги имаме за прилична и мечтана заплата, поне за средния българин. Затова кафявата река се насочва натам.
Ревът на англичаните не е от хора като мен и теб. Дори не се отличаваме от тях, и им говорим езика.

Германия, има 80 млн население. Доколкото знам, бежанците са общо 600 хиляди. Това е под 1% от населението. Дори всички да са в Мюнхен, това би било горе-долу половината от населението му, т.е., немците пак няма да са малцинство. Да не би да бъркаме нещо в сметката?
Май верно не си ходил скоро. В Париж и няколко немски града съм бил - само чернокраки и арабели. Наскоро бях по Брюксел - обърнали са го на боклучарник, не спират на пешеходни пътеки... абе не е истина. Рядко виждаш бял човек. Градският им транспорт е агония, метрото затваря в час пик - в 19 ч. Искаш ли снимки?
 
От: Brexit?

Германия, има 80 млн население. Доколкото знам, бежанците са общо 600 хиляди. Това е под 1% от населението. Дори всички да са в Мюнхен, това би било горе-долу половината от населението му, т.е., немците пак няма да са малцинство. Да не би да бъркаме нещо в сметката?

Колега, прави си донякъде само, че вече бежанците са над 1 млн. и то само регистирираните, а аз говоря и за 5 млн турци в Германия, на които жените им на повечето си ходят с фереджета и не можеш да разбереш сирийци ли са турци ли са, а също има поне милион да не е и повече всякакви други пакистанци, индийци. китайци и какви ли не още. За Мюнхен говорех за самия център, много араби много нещо и стават все повече, който е ходил да пише и той, но преди не е било така, спор няма, нароиха се много, каквото и да говорим.
 
От: Brexit?

Дадох съвсем ясна и точна статистика, и тя за радост е напълно достатъчна. Това на кой какви са му личните впечатления е все тая. А Брюксел изглежда така от 10 години, ма бежанците били виновни.
Капакът на целия идиотизъм е, че миграцията и драмата в Англия идват от бившите им колонии, най-вече пълчищата индийци и пакистанци, които отиват там. Които обаче немат нищо общо с ЕС. Т.е., Англия ще спре миграцията на румънци и българи, но няма да спре тази на индийци. Но родният форумен експерт ще врещи - фрау Меркел е виновна, в ЕС са бюрократи.


Колкото до въпросът, който не разбираш - не знам за какви пенсионери говориш. Аз твърдя, че има твърде малък, на практика незначителен брой български граждани, които имат основание да се оплачат от брюкселски бюрократизъм. Както казах, в страната ни има 10% самоосигуряващи се - респективно - 90% заплатаджии, които нема как да мрънкат за бюрокрацията на ЕС. Т.е., цялото мрънкане е общо взето от роден заплатаджия-разбирач, който е чул как една жена е разказала за лошите бюрократи. Да, има ги...
 
От: Brexit?

Колега, прави си донякъде само, че вече бежанците са над 1 млн. и то само регистирираните, а аз говоря и за 5 млн турци в Германия, на които жените им на повечето си ходят с фереджета и не можеш да разбереш сирийци ли са турци ли са, а също има поне милион да не е и повече всякакви други пакистанци, индийци. китайци и какви ли не още. За Мюнхен говорех за самия център, много араби много нещо и стават все повече, който е ходил да пише и той, но преди не е било така, спор няма, нароиха се много, каквото и да говорим.

Бежанците в немско са 600 к. В Европа - 2 млн. Не знам за кое говориш, ма нейсе. И турците в немско са 8 млн, но те нямат връзка с бежанската вълна. Т.е., ако решиш да връщаш лентата назад, до къде ще я върнеш? Йозил турчин ли е? Немците изобщо немци ли са? 70 години назад как е положението, когато те са били бежанци?
 
От: Brexit?

...
Колкото до въпросът, който не разбираш - не знам за какви пенсионери говориш. Аз твърдя, че има твърде малък, на практика незначителен брой български граждани, които имат основание да се оплачат от брюкселски бюрократизъм. Както казах, в страната ни има 10% самоосигуряващи се - респективно - 90% заплатаджии, които нема как да мрънкат за бюрокрацията на ЕС. Т.е., цялото мрънкане е общо взето от роден заплатаджия-разбирач, който е чул как една жена е разказала за лошите бюрократи. Да, има ги...
Нещо говорим за различни неща. Както и да е.
 
От: Brexit?

Не, не говорим за различни неща, защото ти се един от хората, които твърдят, че в ЕС има бюрокрация.
 
От: Brexit?

Цялата работа е, че Европа трябва да си остане на европейците и ако има други желаещи да дойдат от други континенти, то да имат ценз някакъв и да допренесът за нещо, първобитни хора чакащи на помощи, които даже не искат да учат езика на страната. в която живеят не са нужни на ЕС.

Поствам една част от статия на блога на yphalachev, нека всеки прецени дали е вярна:

За бежанците от Африка да си носят последствията основните виновници,САЩ,Франция,
Великобритания и който е дробил попарата.
За Европа няма друго спасение освен пълно затваряне на външните граници с общи усилия и контролирано приемане само на наистина нуждаещите се.
Основната цел на САЩ,Турция,Саудитска Арабия,Катар,ОАЕ, Судан и другите арабски монархии е с насочваните мюсюлмански пълчища- нашествие и мирно,(засега) завземане на Европа,ликвидиране на християнската цивилизация и подмяна на националния и етнически състав.
Основна цел на еврейските собственици на Европа, е с бежанците да се решат демографските кризи и катастрофи в отделните държави,за да си осигурят спокойствие и просперитет на активите и капиталите,а кой точно ще населява териториите не е важно.
Основна цел на "европейските държавници" е да си осигурят комфортно следващ мандат,но брюкселските бюрократи вече са изпаднали в пълен ступор и съчиняват основно глупости.
А защо над 70% от "бежанците" са млади самотни мъже и Меркел не иска да признае.
Да се обвинява за бежанците Русия,която се намеси в Сирия едва в края на септември 2015, е цинично.Москва няма пръст за разрухата нито в Либия,Афганистан,Ирак или Субсахарна Африка.
Продължават да ни залъгват,че спирането на войната в Сирия и опитите за примирие ще доведат до прекратяване на бежанската криза.
Нашествието и бежанската криза няма да спрат,дори утре да насъпи мир и благоденствие в Сирия.
Горчивите факти показват,че сирийците са най-малкия проблем.Сирийците са само 25% от всички бежанци,цивилизовани са и не са заплаха,защото идват от страна със дългогодишни светски традиции,живеещи с християните без никакви проблеми.Проблемът е,че зад сирийските бежанци се крият хиляди джихадисти и още повече икономически имигранти примамени от социалните помощи на Германия и другите богати северни страни.
Всяка година нашествениците се увеличават четирикратно.
През през 2014 в ЕС са нахлули общо 283 532 нашественици,като от Сирия са само 79 169.Останалите над 200000 са от Ирак,Афганистан,Косово,неопределени по националност от Субсахарна Африка,Еритрея,Мали,Албания,Гамбия,Нигерия,Сомалия и други.
През 2015 год.потокът е нарастнал четири пъти, до 1,25 милиона бежанци подали молба за търсене на убежище в Европа,от които сирийци са 363 000, съобщи европейската статистическа служба „Евростат”.
През Средиземно море от началото на 2016 са преминали 135 000 души-десет пъти повече от 2015 г.И това е след лягането от Меркел на ислямиста Ердоган с 3 милиарда и обещания за членство в ЕС.
Най-голям остава потокът от Турция за Гърция и от Северна Африка към Италия.
На път към Европа са още между 8 и 10 милиона души,които бягат от Африка.
 

Горе