Bulgaria CPA

GreenLust

New Member
Не знам да ли е много удачно да пускам тази тема, тъй като както и да го гледам това си е самореклама, но все пак ще рискувам. Стартирахме CPA network линка е в подписа ми...та предполагам всички са запознати с принципа на действие и не е необходимо да повтарям това, което вече някой е казал. Та нямам намерение да ви заливам с друга безполезна информация, просто желах да уповестя за съществуването на мрежата (ако все пак някой прояви интерес) :) . Благодаря за вниманието.
 
От: Bulgaria CPA

Колега, поразгледай малко форума, има уводна тема за CPA (маркирана като важна) на първа страница от "Парите в Интернет - Make Money Online". Накратко - довеждаш някой потенциален клиент или човек, който си оставя част от личните данни на сайт от оферта и ти плащат определената сума, а колегата от първия пост касира процент от тази сума ;)

Колегата от първо мнение, това е съществуваща вече мрежа, Вие сте само акаунт мениджър в нея :)
 
От: Bulgaria CPA

Регнах се но като гледам няма нищо за БГ? и не успях да намеря от къде да си създам widgets :D
 
От: Bulgaria CPA

Благодаря за проявеното внимание. Що се отнася до офертите в момента имаме малко затруднения с подбирането ..това е друга тема...общо взето до утре вечерта ще поработим върху това. А що се отнася до плащанията процедурата е автоматична ...няма как да останете излъгани...тоест може и да има ама още не сме установили как точно :). Както и да е съжалявам, че няма превод, това се дължи на факта, че започнахме скоро и сега доизкосуряваме, каквото можем и когато можем...нали знаете в началото преди да започнеш всичко изглежда по-лесно...е не е точно така в действителност :D иначе това за създаването на widgets пиши на batkras майнунско а gmail , колегата ще се опита да помогне в кратки срокове..мисля, че имаше още някои с подобен проблем..ама не съм сигурен ще му се обадя утре в някои по-приличен час. И накрая благодаря отново за отделеното внимание и за интереса, оценяваме го, тъй като в началото е доста трудно...абе знаете как е :)
 
От: Bulgaria CPA

Това е пълна смешка!

yeah we are just starting off and we don`t have the money to pay for a site design,tracking software,hosting,etc

Нямате пари за хостинг даже! Знаете ли че малко рекламодатели ще се навият да платят предварително за Leads?
Знаете ли че проверяват всеки lead и накрая се окаже че половината не стават ти режат 30%, бавят плащания и т.н.
Я прочети тук: http://www.wickedfire.com/shooting-shit/67519-how-cparev-screwing-me-out-34-875-00-a.html
Ще ти трябва и фирма ако наистина има рекламодатели те ще искат фактура.
Или вие ще препродавате leads на други CPA мрежи ?


Нещо не ми е много ясно как ще се окаже нещо сериозно..
 

Горе