bux.bg - изгодна реклама на сайта или бизнеса си, един наш проект

От: От: bux.bg - изгодна реклама на сайта или бизнеса си, един наш проект

Фал старт мейби?

де ти го дава тва

@kamentk да, ще сложим, няма проблем
още е ден 1. Има да се правят много неща, скоро ще има да си поръчате "вайръл", ама ще струва повече пари :D
 
От: От: bux.bg - изгодна реклама на сайта или бизнеса си, един наш проект

де ти го дава тва

@kamentk да, ще сложим, няма проблем
още е ден 1. Има да се правят много неща, скоро ще има да си поръчате "вайръл", ама ще струва повече пари :D
Фейсбук логина.
 
От: bux.bg - изгодна реклама на сайта или бизнеса си, един наш проект

И аз определено ще го пробвам :)
 
От: bux.bg - изгодна реклама на сайта или бизнеса си, един наш проект

И как ще ме накараш да рекламирам при теб? Във фейса е 1-2 цента на клик, ако пуснеш подходящата реклама. При теб как са цените?

Би ли споделил как го докараваш на 0.001с за клик/like във Фейса за БГ аудитория? Аз най-малко до 3-4 съм падал.

Сори за оф топика... може и на лично, че да не изместваме темата на автора.
 
От: bux.bg - изгодна реклама на сайта или бизнеса си, един наш проект

Би ли споделил как го докараваш на 0.001с за клик/like във Фейса за БГ аудитория? Аз най-малко до 3-4 съм падал.

Сори за оф топика... може и на лично, че да не изместваме темата на автора.

Аз съм падал до 0.02$.. но само за 1 ден беше :D
 
От: bux.bg - изгодна реклама на сайта или бизнеса си, един наш проект

Аз съм падал до 0.02$.. но само за 1 ден беше :D

За БГ ли? На какво се дължеше при тебе, имаш ли представа?
 
От: bux.bg - изгодна реклама на сайта или бизнеса си, един наш проект

За БГ ли? На какво се дължеше при тебе, имаш ли представа?

Никаква идея... не съм пипал рекламата.. само на пауза/старт , единият ден е средно 0,04$ на харесване.. другия 0,02$... по-другия 0,06$... незнам на какво се дължат променливите.
Да , за бг-та беше рекламата.
 
От: bux.bg - изгодна реклама на сайта или бизнеса си, един наш проект

Да бе верно, не беше live
Благодаря!
 
От: bux.bg - изгодна реклама на сайта или бизнеса си, един наш проект

Има ли опция за правене на харесвания?
 
От: bux.bg - изгодна реклама на сайта или бизнеса си, един наш проект

През телефон не зарежфа рекламите
 
От: bux.bg - изгодна реклама на сайта или бизнеса си, един наш проект

Зарежда си ги ама от време на време има забавяне..
Е да ама не. Влязал съм през фейбук, цъкам на рекламата , отваря се в нов таб и не съм логнат.
Уин фон с ИЕ браузър съм.

ПП и текста много ситен идва и трудно се чете.
 
От: bux.bg - изгодна реклама на сайта или бизнеса си, един наш проект

Ама защо сравнявате фейса с този сайт. При фейса посетителят няма никаква цел като клика (освен да види съответното нещо), докато тук ще го направи с цел да вземе парите.

Може би в тази посока трябва да помислите, за да стане сайтът още по-добър.
Ето една конкретна идея. Вместо потребителите да печелят физически пари, то да печелят точки с които могат да си закупуват определени стоки (също от сайта). За да имаме правилно таргетиране (т. е. да бъдат отсяти потребителите, които кликат на всичко, независимо дали ги интересува или не) някои стоки ще могат да се купят, не само при нужния набор събрани точки, но и при отсъствие на събирани точки от нетаргетирани направления.

Примерно кликал си на сайтове за музика, за спорт за електроника - тогава дадена електронна джаджа може да ти е забранена за покупка. И обратно кликал си само на сайтове за електроника - тогава въпросната джаджа ще можеш да я закупиш (срещу съответния броя точки).

Всъщност вместо точки може да са си пак реални пари, но такива които не можеш да изтеглиш в кеш...
 
От: bux.bg - изгодна реклама на сайта или бизнеса си, един наш проект

Не одобрявам изискването на ЕГН, за да изтеглиш пари.. това го няма в нито един PTC сайт. :)
Иначе всичко друго изглежда повече от добре. Късмет!
 
От: bux.bg - изгодна реклама на сайта или бизнеса си, един наш проект

Не одобрявам изискването на ЕГН, за да изтеглиш пари.. това го няма в нито един PTC сайт.
Това ми стана интересно. Как ще се провери дали някой е дал истинско име, ЕГН и телефон? Чрез ПП става въпрос.
 
От: bux.bg - изгодна реклама на сайта или бизнеса си, един наш проект

За ЕГН-то

тъй като наша фирма стои зад сайта, можете да я проверите, с данъчна история, финансови отчети и т.н. сме преценили, че който иска да работи с нас, няма защо да се притеснява. Освен това всичко трябва да бъде документално обосновано според българското законодателство по чл. 50 от Закона за данъците върху доходите на физически лица и не могат да се пращат, превеждат и т.н. пари на незнайни акаунти.

Поздрави
 

Горе