Bux4real

s7iX

New Member
Здравейте днес открих едно сравнително ново птц сайтче!Смятам го за добро понеже открих плащия в интернет, а има около 6 реклами на ден по 0.01$.Имаш възможноста да си наемеш реферали, но само от 25 броя на горе което е доста.Ако искате да го пробвате:http://www.bux4real.com/?ref=Electricaly
 
От: Bux4real

Поразчети малко из форума, за да видиш теми като твоята как свършват.
 
От: Bux4real

6 реклами на ден по колосалната сума от 0,01 долара? т.е. за месец ще забогатееш с крупните 1,8 долара тъй ли? ти си бетер от индиец бе

виж ся душа, само за да ме приветстваш всяка сутрин с поздрав от рода на "Добро утро, Ваше благородие" аз ще ти плащам толкова. Ако се интересуваш може да ми пуснеш ЛС. Работата е следната: всеки ден между 6:00 и 6:31 на кръгла минута ми пращаш съобщение по скайпа от рода на горното. Условията са: никога да не ми пращаш съобщение в една и съща минута (т.е. като днес пратиш в 6:12 повече този месец не ми пращаш съобщения в този час и минута) и всеки ден съобщението е различно като задължително съдържа "Добро утро" и учтиво обръщение, с което да величаеш моята личност.

Какви са предимствата на работата, която ти предлагам в сравнение с тая безсмислена кликарщина към която си изакал реферален линк
1. работата е само между 6:00 и 6:31 (ставам рано кво да прайш)
2. в тази работа се изисква и някакво мислене за разлика от зомбиращото кликане по реклами
3. със сигурност ще си получиш парите в края на месеца и то преди да натрупаш минимална сума от 20-30 долара, което с темпа ти на "печалба" ще се случи след година-две т.е. месеци след като тоя смотан сайт отдавна е преминал в небитието

Къде е уловката:

Ако не получа съобщение в точната минута (т.е. не в 6:01:03 а в 6:01:00) кинти нема
Ако дори веднъж съобщението се повтаря кинти нема

фил фри ту контакт ми енитайм

ЕДИТ: държа да подчертая, че нито една от десетките червени репички, които ще получиш за тази тема не е моя, поне не заради първото ти мнение
 
От: Bux4real

Първо чети, после мисли и най - накрая пиши . Защото заради някакъв малоумник , дето беше писал колко мнооооооого е спечелил от бъкс то и колко ще спечеля аз загубих 2-3 години в безсмислено кликане.Добре че по случайност срещнах @AlanFort на един друг форум и се спасих. Благодаря на колегите от този форум и успех на всички.
 
От: Bux4real

Много е наегативно мнението за ПТЦ сайтовете тук,но някои хора се издържат от това
 
От: Bux4real

Е то много ясно че собствениците им се издържат от това, но много хора се издържат с кражби и убийства, трябва ли да имаме положително мнение за тях?
 
От: Bux4real

исках да кажа ,че ако вие не можете да разработите тези сайтове не означава ,че са измама ,защото има много хора,които се изхранват по този начин !
 
От: Bux4real

Да обещаеш на някой да платиш за труда който е положил и после да не му платиш ,според теб не е измама? Ако ти работиш при такъв работодател, вярвам ,че ще си много щастлив !
 
От: Bux4real

исках да кажа ,че ако вие не можете да разработите тези сайтове не означава ,че са измама ,защото има много хора,които се изхранват по този начин !
Този пък малоумник кой го привлече? :)))))
 
От: Bux4real

Калинчо, щом е супер бизнес нека се разберем давам ти средства и искам 50% от всичко което генерираш. Къде е уловката? Искам първоначално гаранция, че ще можеш покриеш инвестцията ми и да гарантираш паричните потоци, можеш ли :) ?!?

Това, че има страни от 4-тия и 5-тия свят дето се издържат от това факт е, ама тука с тези пари и за кафенце няма ти стигнат, ако ходиш всеки ден. Така, че провери после се изказвай компетентно, повече са преминили през тези схеми и не са забогатяли, а са на загуби, най-вече от времева гледна точка.
 
От: Bux4real

супер пирамида са тези ptc а тва изобщо не е ново bux4real чак се чудя как още работи ................другите ptc правят по 1-2 милиона от балъци и закриват явно няма кой да им търси отговорност продължават да се правят такива пирамиди
 

Горе