cars24.biz

От: cars24.biz

1. Дали случайно или не темата е в ТОП 5 разглеждани теми за последните няколко седмици?!? Елементарната ми логика показва, че ако игнорирам "мечтаната" цена, все пак домейнчето има някакъв потенциал.


Приятел, наистина е интересна темата, но не е заради стойността на домейна, вервай ми. На мен елементарната ми логика подсказва, че най-добре да идеш в някой англо-говорящ форум и да го пуснеш на търг с начална цена 1 долар. Просто съвет.
 
От: cars24.biz

Въпреки "кофти" началото посещаемостта на темата е добра:) Едва ли всички са наясно предварително за какво става въпрос. За мен домейна си е добър.
 
Тя посещаемостта на темата може да е добра и просто защото сеирът е добър.

Виж, Парушев - някак си няма начин всички да са криви и да се опитват да те убедят, че тоя домейн не струва а ти да държиш златна мина в ръцете си. Като вярваш, че домейнът е добър развий си го сам.

Ако смяташ, че тук сме някаква подмолна паплач, която плете интриги и конспирации за да ти измъкне готиния домейн за жълти стотинки и после да продаде за милиони иди го продай по англоговорящите форуми. На много места няма такса за продажба на домейн, но пък и да има такса сигурен съм, че ако си убеден в стойността му ще платиш някакви си 20-30 долара за тема. Огледай аукционите за домейни - таксите не са кой знае какви. Просто го продай там.

Ако все пак упорстваш да го продадеш тук се опасявам, че дълго време ще се радваш само на добрата посещаемост на темата.

Успех с продажбата!
 
От: cars24.biz

Във всеки от постовете има доза истина. Все пак има доста хора, които са доста навътре със занаята. То си личи кои са.
Ама аз продължавам да си търся моето:)
 

Горе