[Case Study] Да класираме чисто нов уеб сайт на топ позиция

ъпдейт:

има рязко увеличение в ключовите думички и показванията в Гугъл, без да имам посещения, показват се на задни страници за момента :)
 
Ъпдейт: днес вече сайта се появи и по ключовата дума която гоним в класирането.. 1 000 000 търсения и се появи на 5 страница като очаквам да се покачва още на предни позици.. сайтът има също така увеличение на кл думи и импресиите от към Гугъл.. продължаваме с индексирането на беклинкове.. нови публикации не се добавят за момента.
 
Никакъв шанс за успех, според мен. Навремето успях да направя нещо подобно с един домейн, но за Русия. Голяма грешка.....
Един ми даваше 4000 лв за него отказах. Самият факт, че от септември до сега нищо не се променило. Това 5-та, десета страница нищо не значи. Въпрос на време е да това нещо да бъде наказано. Дори да успееш по-някаква причина в дългосрочен план все ще му се случи нещо. SEO-to за мен трябва да е устойчиво, да се прави бавно и безрисково.
 
Никакъв шанс за успех, според мен. Навремето успях да направя нещо подобно с един домейн, но за Русия. Голяма грешка.....
Един ми даваше 4000 лв за него отказах. Самият факт, че от септември до сега нищо не се променило. Това 5-та, десета страница нищо не значи. Въпрос на време е да това нещо да бъде наказано. Дори да успееш по-някаква причина в дългосрочен план все ще му се случи нещо. SEO-to за мен трябва да е устойчиво, да се прави бавно и безрисково.

Да но бях поотложил нещата че имах и какво друго да правя но сега съм се заел по натоварено със сайта, като целта е 5000 беклинка от уникални домейна и тогава ще видим :)
 
Колеги подобен експеримент е правен много пъти... в края получаваш един банан за десерт и това е положението. По-добре взимайте качествени връзки от авторитетни и тематични сайтове, за да постигнете добър резултат, не с 5000 беклинка, а с 300 - 400 беклинка, но взети / купени от правилното място.
 
те изгоряха редиректите след последния update, следващото което ще "гръмне" са PBN мрежите, тук със спам линкове....
Ако PBN-а е качествен (хубави домейни, които са отлежали със съдържанието преди да се слагат линкове, нисък OBL, хубаво съдържание) и добре прикрит не може да се очаква да "гръмнат". А некачествените мрежи гърмят много отдавна, тук няма нищо ново.
 
Сайтът върви нагоре :) Вече сме в топ 5 по домейн името на сайта.. за България е нискотърсена думичка, но за страни като Англия, Германия и като цяло целия свят е много търсена и популярна думичка и вече сме 4-5 страница и продължаваме нагоре.. вече идват и нови кликове :) очаквам до 2 седмици още много по големи резултати :) продължаваме да трупаме линкове. тези дни ще добавям и малко чуждоезиково съдържание
 
Давай и аз следя да видя до къде ще се стигне с темата. Ще има ли първа страница до няколко месеца. От любопитство.
 
ъпдейт.. за момента никакво движение , през последните дни съм в застой.. този последния кор ъпдейт имаше позитивно нещо, но в момента нищо не става.. от около 20 дена Гугъл не показва и индексирани беклинкове в сърч конзолата , иначе доста линкове индексирах.. очаквам някакъв момент един бум да направя..


П.С. подобен тестов проект 60 хиляди индексирани страници изцяло автопилот копи/пейст , но с много малко беклинкове..
bahs.png

преди 10 дена и там ударих един линк билдинг може да стане и по-добре.. последните няколко дена по-точно след последния ъпдейт правя по 200 уникални на ден..
 
ъпдейт.. за момента никакво движение , през последните дни съм в застой.. този последния кор ъпдейт имаше позитивно нещо, но в момента нищо не става.. от около 20 дена Гугъл не показва и индексирани беклинкове в сърч конзолата , иначе доста линкове индексирах.. очаквам някакъв момент един бум да направя..


П.С. подобен тестов проект 60 хиляди индексирани страници изцяло автопилот копи/пейст , но с много малко беклинкове..
Виж файлът 19282

преди 10 дена и там ударих един линк билдинг може да стане и по-добре.. последните няколко дена по-точно след последния ъпдейт правя по 200 уникални на ден..
@devilx

Колега от тези 200 уникални трафика конвертира ли? Има ли регистрации и депозити?

това е за Турския пазар и за момента имам 3 регистирации, без депозити все още , но все още не съм наблъскал много много реклами.. има само сайдбар реклама
 
това е за Турския пазар и за момента имам 3 регистирации, без депозити все още , но все още не съм наблъскал много много реклами.. има само сайдбар реклама

Ясно... желая ти успех!
 
имам огромен вдигане на ключовите думи като показвания над 1000 кл думи се класирам.. но голям скок за момента все още нямам.. очаквам някакъв ъпдейт :)

последни дни му е трудно и да индексирам беклинкове.. нещо гугъл спря да ги индексира даже през сърч конзолата не става
 
Следя темата от самото начало. Според мен Гошо отдавна не обръща толкова голямо внимание на беклинковете. А и начина по който ги генерирате не е много добър. Без много беклинкове но качествени с всекидневно постоянство откъм уникално и качествено съдържание реалността към днешна дата щеше да е доста по-добра.
 

Горе