CashBurners се омотаха?

Moko

Well-Known Member
Преглеждам си мейла сега, че бачкам и не съм сядал с дни на компютъра и гледам, първо едно празно писмо (второто такова, което получавам) , ама чисто празно - нито кой го пратил, нито тема, нито вътре писано нещо... Невърмайнд, нали... След него писмо от CB съпорта - Dear fsdf (wtf?! аз съм си писал имената там!), дъра-бъра, дъра-бъра и най-накрая к'во става? "your account : mike , pass : .... " wtf?! Откога акаунта ми е "mike" ?! Та нещо са се омотали здраво, дано не са преебали някой уебмастър, да са му гепили акаунта.. При вас имаше ли такова нещо?
 
мдам маркетингов трик за да раздвижат неактивните афилиейти :) както и шум по форуми се получи :)

акаунтите са ви си старите ...
 
Последно редактирано от модератор:
От: CashBurners се омотаха?

губят малко доверие според мен ...такъв маркетингов "трик" е само едно напомняне , че са записани в програмата и ако има раздвижване ще е за три дни ....за резултат се съмнявам да има ...кой каквото и да прави неактивните афилиейти ще си останат такива ........на активните да се помага това е правилното
 
Последно редактирано:
От: CashBurners се омотаха?

Глупаво е и въобще не може да се нарече трик... Да пуснат месечен бюлетин като MoreNiche, щом искат да си раздвижват афилейтите, а не да ми пращат празни писма и писма с чужди акаунти и пароли, в които ми казват за новите продукти... Простаци!
Все тая - магазина ще ми е с техни продукти :D
 
От: CashBurners се омотаха?

Направих една тема във форума им, шефа се извини нещо там, даже тествах юзъра и паролата, невалидни са :d Както и да е, наистина не съм правил продажби с тях от много време, а един newsletter наистина би бил по-ефективен от това писмо.
 

Горе