Cashburners темплейти

Viko

Well-Known Member
Някой който ги ползва да сподели мнение ? Ползвах(ползвам) markethealth, но изчетох тонове мнения как конвертират лошо и разни други ( 1:100 е при мен някъде).
Реших пак да се върна на кешбърнърс ама почвам да се отчайвам. Промотирам спермомакс и вече над 300 клика нямам нито една продажба.
Думите по които излизам са бих казал добри "how to produce more sperm", "how to increase sperm volume" и сякакви такива. Ще изчакам още няколко дни да видя как вървят нещата и мисля да пробам друга аф.
В последните 2-3 дни ми се увеличи трафика и 30-40 уникални дневно си отиват на вятъра

Едно време в генбъкс ми конвертираше 1:30, 1:40 но изглежда са минали тея времена :(
 
Конверсията вече е по слаба заради изкуствено създадената в съзнанието на хората криза, а не заради програмата или темплйетите. По времето на ГБ идваше конверсия около 1:30-1:40 и говориме за около 1000 потребителя дневно, преди да престана да се занимавам с афф миналата година беше паднала до 1:200 за същите сайтове, макар и с различни продукти и дизайн.
 
  • Like
Реакции: Viko
От: Cashburners темплейти

Така е. сега за същото се блъска повече. И не е защото е криза, а просто така си мислят хората и скапаните медии им го набиха в простите, маниполативни тикви. Винаги е имало up-ове и down-и, но сега явно се пошомя повече и ето резултата. В интерес на истината наистина конверсията се увеличи драстично. Но има и нещо хубаво в цялата история - хората купуват и търсят неща в интернет, защото се знае, че там има по-голям избор и цените са с %-ти по-тънки.

Конверсията е изцяло засегната и сега се иска малко повечко. Нормално е в такива времена. Важно е да си изпипаш всичко на макс. От самия дизайн, до текстове, и всичко, което би накарало един посетител да разбере, че е намерил решение на проблема. Все пак не е много хитро да се плесне един тамплейт (макар, че и те са добре направени), а се иска и малко "трикове", за да може да се обеди дадения потребител да купи. Сега щом конверсията е такава, означава само едно -двуомят се повече. Вашата цел е да ги накарате да вземат правилното решение. Маркетинга е изцяло и в това.

Конверсията определено не е същата. И определно това не е GB. :) Но се правят пари, въпрос да малко повечко работа е. Не е само така в тази индустрия, навсякъде е така. Даже и на големите сайтове се търсят купони, дискаунти и в някои случаи решението за покупка не се взима на момента. Уж било криза. :)
 
  • Like
Реакции: Viko
От: Cashburners темплейти

Да, и неземно таргетиран трафик ;) със склонност към купуване
 

Горе