Cashburners - ptc traffic

Twis7

Active Member
Здравейте приятели, моля човек, който е запознат с програмата да се изкаже дали може да се насочва трафик към сайт, който печели от cashburners. Четох правилата и там никъде не пише за такъв вид трафик.
Поздрави !:p
 
От: Cashburners - ptc traffic

Идеална опция. Аз това им пея на всички PTC милионер. Да си съберат кредити, реферали, заключени пари по акаунтите на такива сайтове и да избучат някоя 2-tier affiliate program-а. И ако са силни и наберат едно 100 реферала в нея, и 5% започнат да продават - ето ти нещо смислено като бизнес. А не да ги изтрелят към друг шит и пак пръс в ..., нали? :)

Естествено, там да продавата хербалки е изключено, но пък за сметка на това за реферали е добро място. Ако не се лъжа ние така намерихме една програма. ;) Какъвто трафик им пратите им е все тая, нали става дума за pay per sale, а не pay per click. Така, че проблема и никакъв. Правете, ще видите, че не си измислям. :) Успехи.
 
От: Cashburners - ptc traffic

То надали ще имаш някаква полза от такъв трафик, защото обикновено са бедни клицарите (ако съм ти схванал мисълта де). :)
 
От: Cashburners - ptc traffic

може и да се хване някоя риба. Благодаря на Блинки, че уважи темата и даде изчерпателен отговор.
 
От: От: Cashburners - ptc traffic

То надали ще имаш някаква полза от такъв трафик, защото обикновено са бедни клицарите (ако съм ти схванал мисълта де). :)
Така е, но надявам се единствено на това, че някой ще се зарибят и ще започнат да правят продажби, а другите имат разработени сайтове и могат да намерят някой продукт, който да фитне на трафика им. Абе надяваш се да има читави, и това е едно от нещата, които са важни за успеха. Но както казах требва си стабилно трафик. Да речем:

- изсипят се около 1 000 000
- от тях половината да са я видяли = 500 000
- при конверсия 1:50 ще се запишат 10 000
- по оптимистични изчисления 5% (500) от тях ще са активни
- и от тези активни половината да продават - 250

Това е най-оптимистичния вариант. Числата са яко завишени, като се има предвид какъв шит е трафика там. Но това е според мен елементарния сценарии. :)

Може и да не съм прав, но всичко е на база дадени отношения и тествани методи. По-лошото от това се отнася за много тегаво изпълнение, трафик, програма и други такива важни фактори. Но опредлено мисля, че може да се пробва, така и така трафика е куц, поне го използвайте за нещо и забравете за него.

П.П: Днес видях MFA сайт там (в PTC сайт) и се замислих тоя колко му остава още? :) Бях там за да видя какво реално е отношението на видяно / кликнато. Не е това горе със съгурност. Там e:


Imps left
6682

Shown

118

Clicks

1

Clik thru %

0.847


Както казах по-рано - УСПЕХИ!!!
 

Горе