CashBurners

От: CashBurners

И аз потвърждавам, че CashBurners плащат! Дават $50 подарък при регистрация.
 
От: CashBurners

Кешбърнерс плащат. това много хора могат да го потвърдят.
Но ще използвам темата за да повдигна въпроса защо в тръстед програмс влизат все разни генбъкс клонинги, които рано или късноще затворят врати, а не големите и уважавани мрежи, като Clickbank, CJ, Hydra, PepperJam, Linkshare и т.н.?
п.с: Междо другото да използвам възможността, да изразя възхитата си от MoreNiche! Независимо от големината и, конверсиите и, комисионните и т.н. - това за мен си остава най-приятната афилиейт мрежа, която съм виждал. Момчетата (и момичетата) там наистина успяха да създадат едно страхотно комьнити, много добра атмосфера за начинаещите и не чак толкова начинаещите и изобщо тва си остава най-яката мрежа за мен!
 
От: CashBurners

Как пък реши, че MN са най-приятни, да за дизайн и функционалност са най-приятни, но ние слагаме клонинги на GB, защото конвертират по-добре, а да си го кажем направо....не сме тук за да уважаваме програми, а за да печелим от тях. ;) Говориш така все едно цял живот си продавал за всичките. :)

А такива сайтове затварят заради конкуренция или хейтърска среда. В случай че не си видял Clickbank са добавени, CJ ощетиха гляма степен от партньорите си преди няколко месеца (нямат реферал програма, а и който иска си е с тях - няма начин да си в онлайн бизнеса и да не знаеш за тях), Hydra, PepperJam - ??? Linkshare - кофти конверсия.

Скоро ще предложиме 2 нови, но ги тестваме и искаме да видим дали си струват, тук не слагаме сульо и пульо. А проверяваме дали може да им се има доверие в всяко едно естество. ;)
 

Горе