CJ works :)

От: Re: CJ works :)

вече маи не е така пп с колко униклани посетители общо станаха ордерите ако не държиш да е таина (да надъхаме останалите)

за 2-3 месеца имам 500 посетители като половината са от бг щото заради подписи и го бях пуснал в гбг.бг, та реално от сащ са около 5 на ден уникални таргетирани и за месеца в който тръгнаха посетителите имам 2 продажби, щото то в началото нямаше посетители щото беше нов.

сега от 2 седмици сам му пуснал адвордс да та видим тоя експеримент.

но това дето Г ми го деиндексира тотално за 3 седмици ще трябва да наваксам.

сега му пускам дигг-ове, та да видим

освен диг, кажете нещо друго за трафик, ама само не директории
smile_regular.gif
 
тои дига е и за линкове трафика от там не купува или поне не купува много таквива са ми наблюденията и не само мои за адсенс статва .... таргетед трафик от търсачки му е майката незнам защо но трафика от адурдса (пускал съм кампани само за сърч след деиндексирането на един наш сайт и дори и на топ позици не връзваше като в натурал) не купува като този от натуралният сърча... Схемата: Трбва му нещо -> Ползва Търсачка -> Намира сайта ти а там има ревю на това което му трябва -> кликва на афилиейт линка/банера и го купува -> ти си взимаш комисона (дебела) работи и при много малко трафик стига да е таргетиран по същият начин и дропшипърите оперират...

Разбира се зависи как е направен да конвертира сайта към които линкваш (за маскимално изчистена конверсия) отделно има и уебмстъри които влизат на сайтати, други не му вярват итнт но и върху това можеш да имаш контрол при афилиейт програмите които предлагат темплеити (Private Label Reseller - това го водят бъдещето на афйлейт маркетинга) много се отклоних от темата ама мие такъв ден...

пп. като си махна подписте тогава ли пропадна надолу сайта ти ? Може да е защото си ги загубил тези линкове
 
От: CJ works :)

ПП
cj позволява ли да правя реклама на сайта по емайли (демек спам де) :)
 
Някои разрешават Опт ин лист Проучи въпроса слагаш си поле на сайт аи събираш имеили което не е спам а спама по принцип не дава резултат и не си заслужава правят го защото е безпари. Опт ин листа дава резултат като понякога се хвалят че е над 10% конверсият от оптин защото посетителя се записал да получава точно това което имаш на сайта си а не е някакъв случаен
 
От: Re: CJ works :)

Някои разрешават Опт ин лист Проучи въпроса слагаш си поле на сайт аи събираш имеили което не е спам а спама по принцип не дава резултат и не си заслужава правят го защото е безпари. Опт ин листа дава резултат като понякога се хвалят че е над 10% конверсият от оптин защото посетителя се записал да получава точно това което имаш на сайта си а не е някакъв случаен

аз имах предвид да събирам таргетирани майли със спайдър :mrgreen:
 
първо никоя програма не би одобрила това наи много да те изтрият /баннат и д ане ти платят, второ хостинга ти не би удобрил това, трето казах ти така не дава резултата на истинска опт ин където дори 20 души да имаш само може ти направят две продажби...

познавам много хора които правят пари със сео, и двама които се прецакаха със спам като единия се водеше че е мйстор рабжотеше за една от бг хостинг фирмите съпорт и ентусиазирано разправяше как големият кеш идва защото знаел как да прекара спама през филтрите на 20 милиона имеила се беше наточил. това преди три години миналта още бачкаше зле платен съпорт....

Както на теб ти казвам че няма да стане така и на тях ум го разправях ако искаш не ме слушаи чупи си главата да не кажеш че не съм те предупредил
 
Последно редактирано от модератор:
От: CJ works :)

Току що видях че са занулили баланса ми ..... чекче очаквам теее! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
От: CJ works :)

днес чека ми пристигна ..буахихихихи :eek::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

сега ще видя къде да го давам, ще почета във форума кво се прави :D
 
От: CJ works :)

за спам плащаш на руснаците и те се оправят
 

Горе