ClickBank - изплащане на пари

Janikode

New Member
Здравйте, имам питане относно изплащането на парите от ClickBank към България. Видях че опцията "Direct Deposit" е активна и за нашата страна. Как да разбирам Direct Deposit - пращане на чек до банката посочена от мен или ще ми поиска данни на картата ми и парите ще отиват директно в нея?. Ако някой я е ползвал МОЛЯ да сподели малко опит и решения на проблеми ако е имало такива.

Извинявам се на админстраторите ако някъде из форума съм пропуснал отговора на моите въпроси.

Поздрави!
 
От: ClickBank - изплащане на пари

Ще ти превеждат по сметка. Вкарваш си в сетингс iban/bic-a и седмично/двуседмично в зависимост какво си посочил ще ти ги пращат на сметката акквото си продал.
 
От: ClickBank - изплащане на пари

Благодаря за експресния отговор :) Добавих данните, но не разбирам последната опция "Account Type: Checking | Savings". Бих се радвал ако ми обясните какво означават. Сега съм го оставил на "Checking" както си беше по подразбиране. И също така се интересувам как да направя нещата легални според българското законодателство, относно плащането на данъка на авентуалните пари които ще постъпят в сметката. Не искам проблеми :)

Поздрави!
 

Горе