Clickbooth.com - Нужна ми е малко помощ...

bad_boy

Member
Интересувам се от ето този сайт http://clickbooth.com , някой ползвал ли ги е, интересува ме дали са измамници или в действителност плащат, и ако плащат как плащат с чек или paypal?

Благодаря предварително!
 
Re: Нужна ми е малко помощ...

Не съм ги използвал, но са надеждни и плащат с чек или в PayPal.
и аз така съм чул , тук даже имаше един колега дето с тях се занимаваше
 
Re: Нужна ми е малко помощ...

да аз знам, че имаше един човек който се занимава с тях писах му ЛС, но изглежда е зает и няма време, както и да е. Аз сега имам друг проблем и се надявам отново да ми помогнете. Започнах да се регистрирам в тази програма,регистрацията се състой от 3 стъпки, първата си попълних данните, а на втората трябва да попълня телефон и отстрани пише: Verification:To prevent fraud, we'll send an instant verification code to your phone. Това какво означава, че ще ми изпратят смс с кода или ще ми се обадят? Питам понеже незнам английски и ако ми се обадят ще стане кофти.
 
здравейте (известно време ме нямаше тук)

точни са

по принцип понятието "точна афилиейт мрежа" го има замо в бг.

аз до сега не съм чул някой да не е платил (то трябва да е самоубиец)

аз имам акаунти в няколко подоби мрежи, но избрах тях, защото :

имат най-много оферти - над 600
имат добри комисионни
коректни са - веднага отговарят на е-маил


"Започнах да се регистрирам в тази програма,регистрацията се състой от 3 стъпки, първата си попълних данните, а на втората трябва да попълня телефон и отстрани пише: Verification:To prevent fraud, we'll send an instant verification code to your phone. Това какво означава, че ще ми изпратят смс с кода или ще ми се обадят? Питам понеже незнам английски и ако ми се обадят ще стане кофти."

те ще ти се обадят най-вероятно.По принцип в тези цпа мрежи нещата стоят така, тъй-като това е лиид(не афилиейт), и за тях е малко рисковано да приемат всеки.

Ще те питат "пратил ли си ми съобщение" и "как ще ни рекламираш", казваш seo, adwords или нещо такова и си готов.
ако въобще не знаеш езика може и да се окаже проблем, но не се изисква перфектно разбира се.

плащат 1 /месец с paypal и чек


bad_boy току що видях че си ми писал ако имаш още въпроси питай
 
здрасти

Най-лесно се правят email/zip submit, защото плащат замо някой да си напише e-mail,
но плащат най-малко малко над $1.
ако имаш добър трафик бих ти препоръчал тях, те конвертират много лесно, може и над 30% да стигнеш(в зависимост от много неща разбира се)
ако имаш трафик 100 човека (което не е кой знае какъв проблем за членовете на този форум), това са $10 до $40 /ден.

не мога точно да ти кажа какво да промотираш, ти сам трябва да си избереш, в зависимост от сайта ти

"Някои от по-разпространените да изброиш?"
хитростта е да избереш по скоро тези които не са чак толкова разпространени, защото конкуренцията е много малка.
 
За регистрацията - трябва да си напишеш телеона и ти звънят след 2 минути и компютър ти казва 4 цифрено число което после трябва да въведеш на саита и това е всичко. Не говориш с реален човек и не ти задават въпроси.
 
да това вече се случи ама след колко дни ти пишат е-майл да ти кажат дали си одобрен или не? И какви сайтове удобряват, в смисъл ако сайта е на безплатен хостинг дали ще го одобрят?
 
на ме ми пратиха на следващия работен ден че съм одобрен. Незнам с безплатния хостинг дали ще те одобрят.
 
преди малко и на мен ми пратиха е-майл че съм одобрен, но когато влезнах с акуанта си и ми пише нещо да има пратя, слагам скрееншот за да видиш за какво става дума
 

Прикачени файлове

  • Screenshot - 4_15_2008 , 00_39_10.jpg
    Screenshot - 4_15_2008 , 00_39_10.jpg
    72.2 KB · Преглеждания: 32
Трябва да въведеш някъде, че не си американец и няма да те занимават повече с W8/9.
Въпросният формуляр се отнася за американски граждани (деклариране на доходи, данъци и т.н.)
 
Последно редактирано:
:( лоша работа къде да го въведа това, нали писах че съм от БГ. Ще изчакам godjara да изрази своето мнение, да се надяваме че ще помогне :)
 
споко бе прочетох го ... нама да те оставиме

формата не ти трябва за да започнеш бизнеса си

тя е само ако трябва да получаваш по-големи суми(мисля че над $600)

(ако се получават още по-големи суми над $50к, то се попълва друга форма)

но при различните фирми е различно

http://www.pariotneta.blogspot.com
 
gartar го каза то4но - първо изкараи някои друг долар тогава мисли за попълването на тези формуляри. Аз кандидатствах за няколко програми но ме отрязаха предполагам защото имам адълт съдаржание :)
 

Горе