ClickBooth W8/9 Help!

sm666

New Member
Zdraveite i purvo da se izvinq za latinicata (ontovo pi6a ot rabotata).

Ta problema mi e sledniqt. V edna tema 4etoh 4e w8/9 ne sa zaduljitelni za nas. Samo 4e napravih $50 dolara s clickbooth i iskam da si gi isteglq, no nemoga iskat mi W8 ina4e nemojelo. Govorih, i 3 puti mi kazaha 4e trqbva da go pratq. Hubavo populnih i pratih no razbirase nqma6e kak da se podpi6a (imeto stava kato podpis no pdf faila na CB ne razre6ava6e da pi6a tam). Ne me odobriha iskat podpis. Problema mi e 4e az lesno 6te go printiram i 6te se podpi6a, no nqma kak da im go faxna. Znam 4e izglejda mnogo tupo no naistina nqmam nikakuv dostap do kakuvto i da bilo fax max etc.

Dali nqkoi (koito ima dostup do fax) moje da mi napravi uslugata i da im go prati? Ako nqkoi se suglasi 6te mu dam formulqra samo 6te go printne 6te sloji nqkav podpis i 6te im go faxne (edva li nqkoi 6e tursi da vidi tva li e moq podpis). Ako trqbva 6te si platq nqma problemi.

Mersi predvaritelno!
 
От: ClickBooth W8/9 Help!

Правиш си едно малко бяло банерче.
Взимаш четка и се подписваш върху него.
След това банерчето го качваш на мястото за подпис в пидиефа.
И си готов.
 
От: ClickBooth W8/9 Help!

Хах тва с пеинта дали ще мине номера?

jpegtopdf е безплатна

естествено че да можеш и да ползваш и други подобни програми, после им я пращаш по мейла, ще го намериш най-отдолу след като се логнеш и после чакаш няколко дена
 
От: ClickBooth W8/9 Help!

Ще може ли някой да качи тази w8/9 форма, че ми е нужна, а незнам как да я попълня.

Благодаря, Ви предварително!
 

Горе