ClickEvolution или така наречения аутосърф

Martinch0

New Member
Този сайт е от така наречените Аутосърфове(стойте на компютъра и печелите пари), но е с много изгодни условия. Това са такива програми, които ви дават кредити за преглеждане на сайтове и после си откупуват кредитите. Всичко се състой в едно просто действие: Цъкате на един линк и ви се отваря прозорец който на 15 секунди ви се рефрешва и се зарежда друга страница, а за всяка страницар ви дава по 0.5 кредита. 100 000 кредита = 5 долара. Разплаща в E-gold. Сега ще ви обясна на кратко как да се включите и да заработвате докато ви няма на компютъра!

Регистрирате се от тук:

clickevolution.com/?refid=225690

Попълвате емейла и ще получите писмо с указания как да продължите напред. След успешната регистрация вече сте готови да "сърфирате" като само трябва да кликнете на линка си за сърфиране може да го намерите като се логнете в сайта пише Surf for traffic link. Кликате там и започвате да сърфирате. Може да сърфирате от Internet Explorer или Firefox, но аз лично ползвам програма наречена Autoserfer v2.0. Тя работи в бекграунд режим и не ви пречи на работата, минимизира се в систем трея, а и премахва сайтовете(не ви ги показва) и само ви отчита кледити, което е доста полезно, защото не ви отнема много от интернет връзката. Изтеглете го от тук:

shefastz.data.bg/autosurfer2.rar

Разархивирате го някъде и го стартирате. Отивате на настройки и там ви излизат местата за сърфиране. Атосърфър 2 може да работи с до 7 аутосърфа. Слагате отметка на Ссылка и задавате URL-а ви за сърфиране... трябва да изглежда подобно на това, но с http отпред clickevolution.com/surf.php?userid=(тук е ID номера ви), а на Время слагате 900. След което сте готови и когато натиснете Старт започвате да пелечите пари :wink: Изпробвано е и плаща наистина.

Ако имате въпроси питайте!
 
Атосърфър, абе стига сте се занимавали с глупости. Да печелиш добри пари от това си е голяма рядкост. Даже не съм видял някой да е забогатял много с тези сърфове. Направете си сайт и си цъкайте като нормален собственика на онлайн бизнес. А и не е готино това да ти е първи пост.

100 000 кредита = 5 долара - не ми звучи кой знае колко преспективно, но всеки си има някакъв стандарт за възприятия. :wink:
 
Martinch0, баце - къв е този шит? Поредният аутосърф.
Сега ще ви обясна на кратко как да се включите и да заработвате докато ви няма на компютъра!
Леле, батка умирам да ти станем черак. Само шъ обесняваш бавно че сложно ми се виде този бизнес модел. :shock: :lol:

Ако имате въпроси питайте!
Имам майка, имам. Как е новото бентли? :lol:
 

Горе