Cms за видео сайт

efond

Member
Дайте някакви предложения за видео сайт от типа youtube , беплатен , ако може open source . Без Youtube clone и всякакви други с които да имам неприятности после. Ако може и някакво хостингче да препоръчате ще съм благодарен.

Поздрави

PS: може ли да се вкарват само линкове от други видео сайтове и да се появяват, без да се качват на собствен хостинг?
 
Последно редактирано:
От: Cms за видео сайт

OS Tube трябва да ти свърши идеална работа. :)
А за другото - то си ги тегли и си ги слага на хостинга. Така че - хостинг с добра свързаност(т.е. - да не е в бг) много дисково пространство (е, един клип в youtube-а е към 15-тина мб, ама айде). Абе ако сайта ще е предназначен за българска аудитория, може и с хостинг в бг да минеш, ама ако е интернешънъл... в странство му е макината :)
 
Последно редактирано:
От: Cms за видео сайт

Има скриптове от $5 до $20 ама после как ще си платиш хостинга ...
 
От: Cms за видео сайт

Мерси на всички , засега май съм се спрял на Друпал , но ще огледам това php
gshopov по принцип ми трябва cms в които да слагам линкове от др видео сайтове , а не да качвам на моя. за да стане по бързо .

Иначе някои ползва ли хоста на hostgator.com , baby плана. Мисля да го взема че и да си кача някое друго малко сайтче
 
От: Cms за видео сайт

Офтопик:

За сайта от подписа - защо си мисля, че началната страница съдържа прекалено много текст? Не ми изглежда нормално за начална страница...
 
От: Cms за видео сайт

Имах предвид, че си струпал много информация на началната страница на сайта ти - този в подписа. Чудя се какво мислят други хора по въпроса?
 

Горе