.com домейни за по $1.99 парчока ;)

Хи :)
Става въпрос само за домейн без хостинг и този домейн дето ще го купиш ще може да се премести на сървър на български хостинг проваидър, нали така?

поздрави, айбиемчо
 
Става въпрос само за домейн без хостинг и този домейн дето ще го купиш ще може да се премести на сървър на български хостинг проваидър, нали така?

Така изглежда.
Онзи ден си купих такъв домейн, наистина ми взеха само 1.99. До вчера не ми даваха да променя неймсървъри.
Вчера смених неймсървъри, в интерфейса на Yahoo се виждат новите, но в WHOIS-а на MelbourneIT са все още старите (повече от 24H).

Също така, плащането което обявяват за втората година е 9.95, а на мен са ми написали 12.95 automatic charge за следващата година. Още не мога да намеря как да махна recurring плащането.

Явно пълно щастие няма.
 
е да но все пак си е изгодно... за сега това е най евтиното което съм намерил...
 
Хи :)
Става въпрос само за домейн без хостинг и този домейн дето ще го купиш ще може да се премести на сървър на български хостинг проваидър, нали така?

поздрави, айбиемчо

ДА купуваш САМО домейн то мисля че ако си купиш хостинг е безплатен може да си го преместиш ама не може да го трансферираш първите 2 месеца или 3 ама може да си смениш DNS-ите и да го ползваш и на китайски хостинг...
 
Хай!
Е те са го направили така щото да нямаш горе - долу избор и да си купиш и хостинг :D
Е то на мене ми трябва един домейн да си го пренасоча към localhost де...
не ми тряя за кой знае за кво :p

поздрави, айбиемчо
 

Горе