Commission Junction

От: Commission Junction

какъф сайт ще пускаш там? там не се продават сайтове :)
 
От: Commission Junction

то е афилиейт мрежа бре :)
за какво искаш цени ... те са просто посредник между сайтовете /фирми/, предлагащи афилиейт програми и сайтовете, които желаят да промотират и печелят от такива програми.
 
Последно редактирано:
От: Commission Junction

martyyy, най-добре пусни едно мейлче и те ще ти отговорят повечето от нас имат опит като комисионери а не като директни търговци. От колегите, които са търговци не знам колко ползват посредник като CJ
 
От: Commission Junction

отново имам въпрос ,продадох един хостинг и имам $100 комисионна,но е неодобрена все още ,а в акаунта ми я има.Кога ще я одобрят .В описанието на парт.програм пише само да се направи плащане.
 
Последно редактирано:
От: Commission Junction

в CJ и другите мрежи има неактивни афилиейт програми .. да не си попаднал на такваз ...
направи сърч в Гугъл или им пиши и ги питай директно ..
 
От: Commission Junction

по-пронцип про хостингите(и не само тях) CJ чакат 1-3 месеца за да видят че клиента няма да refund-не
и на други места е така, например clickbank:)
 
От: Commission Junction

refund = връщане обратно на купената стока/услуга с цел да се получат обратно парите

Като не ти е ясна някоя дума от българския език (като думата "рефунд") се пробвай да я намериш в английските речници - в повечето случаи дава резултат ;) Разбира се трябва да пробваш няколко варианта на транслитерация докато улучиш правилния.
 
От: Commission Junction

Като не ти е ясна някоя дума....

Да... често Г.транслейт отговаря ;)

7853820541.png
 
От: Commission Junction

а мога ли като публишер да открия от тук сметка в Германия примерно и да ми превеждат парите там,че от тия чокове ме е много страх да не се изгубят.

И също да попитам някой получавал ли е чек,губят ли се често ,защото съм решеил да се занимавам доста с тях и да влагам пари.Благодаря предварително.
 
Последно редактирано:
От: Commission Junction

Ако си пъблишър , може да си направиш в Германия , Испания , сметка и да ти ги превеждат там ,

А относно първия ти Въпрос за регистрация като търговец ! В CJ.com

Изискванията са доста високи едни от тях са :

1.Минимум 1 година да си продавал онлайн
2.Минимум $50 000 месечни продажби
 

Горе