content writer (писане на текст за сайт)

renistefanova

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Когато думите Ви убягват, те идват при мен!
Понякога ни е трудно да изразим представите си в думи, но това не бива да ни спира да осъществим идеите си. Като редактор във вестник и филолог, предлагам оригинални рекламни текстове на български за вашия сайт на всякаква тема. Освен че граматически и правописно текстовете ще бъдат безупречни, съдържанието ще бъде точно такова, каквото си го представяте. Цена - по договаряне.
 
Последно редактирано:
От: content writer (писане на текст за сайт)

правя сайт за квантова физика.
наемам те ако ми обясниш къде отиват елементарните частици, когато се смени валентността им и изчезнат от вселената.

Статиите за да са такива, каквито си ги представям, трябва да го знаеш това
wasntme.gif
 
От: content writer (писане на текст за сайт)

Сухата терминология или разсъждения за теорията на вероятностите рядко може да привлече нужната аудитория, Radev. Благодаря Ви за оригиналния опит да се включите и ако имате конкретна оферта към мен, чакам я с нетърпение, пък макар и за квантова физика, смятам, че ще
 
От: content writer (писане на текст за сайт)

я направя интересна за по-широка аудитория от тази, на която разчитате :)
 
От: content writer (писане на текст за сайт)

Сухата терминология или разсъждения за теорията на вероятностите рядко може да привлече нужната аудитория, Radev.

Предлагайте и консултации и маркетинг :)
 
От: content writer (писане на текст за сайт)

Ще се възползвам от съвета Ви, ценен е за мен, щом е от човек с Вашите компетенции ;)
 
От: content writer (писане на текст за сайт)

Ами от отговора ви оставам с впечатление, че можете с лекота да ми направите маркетинг стратегия за аудотории и прочие. И ако със SEO сте толкова навътре, направо ви наемаме.
 
От: content writer (писане на текст за сайт)

Пропуск в моите знания е SEO, нужната информация току-що набавих от Вашия сайт, явно маркетингът наистина Ви куца, защото сега се запознавам със SEO. И пак подчертавам - ако се интересувате от писане на оригинален текст за Вашия сайт, аз съм насреща :) Иначе да за адвъртайзинг и рекламна стратегия извън вербалните комуникации, обърнете се към някой специалист ;)
 
От: content writer (писане на текст за сайт)

Radev, ако така процедирате с всички, които предлагат услугите си в този сайт, доста време ще загубите. Радвам се все пак, че съм привлякла вниманието Ви с нещо.
P.S. Ако сте работодател - прибързано си вадите заключения, и то грешни :)
Беше ми приятно да си комуникираме, въпреки ироничния Ви тон!
 
От: content writer (писане на текст за сайт)

съдържанието ще бъде точно такова, каквото си го представяте
Аз си го представям само на Английски:)
 

Горе