Copy/Paste на продукти от готов сайт на нов

Daenerys

Member
Здравейте как върви заплащането за качване с копи и пейст на продукти от един онлайн магазин на друг. Например цена за 1 качен продукт? Продуктите ще се качват в WordPress. Трябва ми човек за тази работа, но не съм наясно с цените, а не искам нито аз да съм прецакана, нито човекът, който ще го прави. Трябва да сме доволни и от двете страни. Благодаря предварително!
 
За колко продукта става въпрос?
Може ли линкове?

Става въпрос между 1000 и 1500 продукта. Всичко ще се копира, дори и описанието. Няма да се измислят нови описания, както съм написала copy/paste.
 
не е ли по лесно да копираш тогава самия сайт от цпанела за 1 минута
 
не е ли по лесно да копираш тогава самия сайт от цпанела за 1 минута

Не мисля, единият сайт е на Drupal, а другият на Wordpress и са различни като категории, а и тоззи новия няма да е точно същия. Ще има много повече продукти. Няма да съвпадат мета описанията. Аз след това ще си направя промените, каквито сметна за добре. Няма време да качвам продукти и ми трябва помощ.
 
Другият вариант е да се изготви xml или csv файл. Ако има някой такива познания, съм съгласна и ще си заплатя. Очаквам адекватни предложения.
 
Здравейте как върви заплащането за качване с копи и пейст на продукти от един онлайн магазин на друг. Например цена за 1 качен продукт? Продуктите ще се качват в WordPress. Трябва ми човек за тази работа, но не съм наясно с цените, а не искам нито аз да съм прецакана, нито човекът, който ще го прави. Трябва да сме доволни и от двете страни. Благодаря предварително!

Здравейте, търсите ли още човек, който да Ви помогне с качването на продуктите?
 
Здравейте, благодаря на всички за предложенията. За момента стопирам търсенете на човек, тъй като си намерих и вече свършихме работа.
 
Как така "цена за 1 качен продукт"? Да не смяташ да го правиш ръчно!?

Импортирахме ги. Но все пак исках да разбера и варианта с ръчното качване колко струва. Поздрав!
 

Горе