CPA + Facebook Групи

mitakaJ9

New Member
Предполагам всички сте виждали групи от сорта: "Ако видите повече никога няма да ядете Мак Доналдс", Най-голямата грешка във филма Генезис" и подобни, които искат да ликнеш да пратиш на всичките си приятели покана за да можеш да видиш съдържанието. Но не е само това накаря трябва да свалиш някоя игричка или да се регистрираш за безплатна лотария и тн. Това предполагам са CPA оферти. Въпроса ми е големите и надежните сайтове разрешават ли така да използваме CPA офертите им или банват и ако може линк или някой да сподели малко повече инфо за изкарването на пари по такъв начин.
 
Re: От: Re: CPA + Facebook Групи

Не е нужно да се правиш на умен. Момчето попита нещо, не е нужно да спамиш с глупости.

като за първи пост твоя изглежда по-спамерско от моя

мога да му обесня всичко за тоя бизнес, но няма да му е от полза, щото както казах погоре това нещо вече неработи! +ако му бях обеснил щях да изглеждам още по-умен.
 
От: CPA + Facebook Групи

Разбирам, че вече метода не става, но все пак мисля да изпробвам сходни идеии, така че ще те помоля ако можеш набързо да ми кажеш най-важните неща които трябва да знам за този вид бизнес :)
 
От: CPA + Facebook Групи

Преди 1 година бачкаше тоя метод, дори и без скрипта. Просто в описанието пишеш "Прати на вс. приятели, като използваш тоя код" и т.н.
След като спря се започна със скриптовете. В момента гледам че и те спират да работят. Въпреки това, печеленето facebook + cpa e все още възможно.
Просто трябва да измислиш нещо уникално или да преработиш вече съществуващ метод.
Относно CPA мрежите : преди ползвах така наречените "Incentive Offers" и не съм имал проблем. CPALead също мисля че няма да имаш проблем.
Лично предпочитам CPALead, защото shave-а им беше доста по-малък от мрежите с които работех.
Нека HaRRo се изкаже, защото от няколко месеца не съм пипал фейсбук с цел печалба и може да имам грешка.
 

Горе