CPA Lead - харесват ли PPC

xopacuo

New Member
някой дали има наблюдение дали CPA Lead харесват платените кликове?
 
От: CPA Lead - харесват ли PPC

Как по точно ще изполваш реклами при PTC сайтове за печалба от CPA LEAD ? Ти нали като рекламираш в PTC Site примерно даваш 10 цента на клик а на user-ite дават 2 цента, но как ще ги накараш да попълнят survey-te ?
 
От: CPA Lead - харесват ли PPC

CPA Lead-а няма нищо общо с PTC сайтовете. PPC и PTC не е едно и също. :wink:

PS: Няма проблем да ползваш PPC, обаче е нож с две остриета, защото не се знае колко от хората ще попълнят формуляр и в крайна сметка може да не си на далавера. Аз досега с малкото си опит с CPA Lead останах с впечатлениeтo, че хората не обичат да попълват каквито и да е глупости.
 
Последно редактирано:
От: CPA Lead - харесват ли PPC

Не съм пробвал досега с PPC, но мисля че няма да ти излезе скъпо рекламата за дума "serial name season episode" Ще се очудиш колко хора ще изпълнят офертата.
Повечето започват да търсят епизода още докато се върти по телевизията и са "на зор"
 
От: От: CPA Lead - харесват ли PPC

CPA Lead-а няма нищо общо с PTC сайтовете. PPC и PTC не е едно и също. :wink:

PS: Няма проблем да ползваш PPC, обаче е нож с две остриета, защото не се знае колко от хората ще попълнят формуляр и в крайна сметка може да не си на далавера. Аз досега с малкото си опит с CPA Lead останах с впечатлениeтo, че хората не обичат да попълват каквито и да е глупости.

зависи как ще представиш рекламата ;)
 
От: CPA Lead - харесват ли PPC

Докато си чакам рекламата за хербалките да я одобрят-още не са (леля им), викам я да си пусна една кампанийка да видя CPA Lead харесват ли PPC. Те са изтрепаха да попълват бре :DЗа сега съм на далавера. :mrgreen:
 
От: От: CPA Lead - харесват ли PPC

За Google Adwords ли говориш?

Аз пробвах Cpa lead със PPC на Facebook. Ама не ми одобряваха рекламките. След това напраих един блог и от там редирект. така ги одобриха, ама нямах много кинти налични за реклама. Иначе рекламирах единична оферта която имаше EPC $2 a пък цената на рекламата на клик беше $0.41. Общо взето щеше да излезе оферта, ама нали ти казвам.. нямах кинти за реклами. Ако не го пазиш в тайна напиши ми на ЛС какво направи ти? Все ми се струва че PPC to CPAlead e оферта.

Мерси :)
 
От: CPA Lead - харесват ли PPC

Здравейте и на мен ми мина през главата някаква такава муха да се пробвам с PPC за CPA Leads survey-ите само ,че с банери направени от мен ... само че проблема ми е че докато одобрят рекламата в сайтовете където се пробвам да я пусна често survey-я изчезва от "сцената" . Споделете какво стана с вашия експеримент и ако може споделете някаква рекламна мрежа където ги одобряват по-бързичко .
 

Горе