CpaLead - регистрация.

Thebusiness

Member
Някой ще може ли да ми помогне за регистрацията в CpaLead. Понеже не съм добър хич в английския,а нали трябва да опиша как ще печеля и такива работи..

Търся някой добър човечец , даже реферал ще му стана и Itrader ще получи :) :arrow::arrow:

Мерси предварително!

П.п Иначе имaм сaйт и т.н
 
От: CpaLead - регистрация.

Итрйдър за такова е малко иллегал да даваш.
Те много-много не придирят ония, май одобряват всичко що кандидатства.
Ако не е топ сикрет, може да си пуснеш тука текста (може и без урл-то на сайта) и ще го измислим горедолу чат-пат на ингилийзки.
 
От: CpaLead - регистрация.

onlinemovies2010.info/ .. това е сайта. Трябва да добавя малко повече филми преди да кандидатствам,но туй е лесна работа. Та стратегията е следната : Влиза даден човек в сайта (естествено се интересува от гледане на филми онлайн) Вижда някакво интересно заглавие в home page и като цъкне да гледа филма му излиза survey да попълва..
След попълване си гледа спокойно филма и така .. ;)

П.п харесва ли ви сайтчето,домейна ала-бала ;)

п.п2 За итрадер-а ОК,просто исках да има някаква символична награда и затова :)
 
От: CpaLead - регистрация.

Прочети цялата тема. ЦПАЛийд не резрешават да ползваш иллегал контент.
Ей тая тема тука имам предвид:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=9941
 
От: CpaLead - регистрация.

Тези програми отблъскват трафика.Заслужава ли си?Май да ако няма друг начин за монетизация:)
 
поне засега cpa*lead разрешават copyrighted content, за разлика от други (adscent), но мисля че няма да е задълго, с условието че нямаш право на премиум сървейс (mobile и тия по-яките) :)

Please keep in mind that if you are found running our Premium Surveys with copyright infringing material, fake content, or adult content, you risk losing your CPAlead account and your earnings. If you have this type of content, please clean up your content, and then apply.

но ако имаш fake, adult или такива "this video has been deleted" не прощават :)

примера ти е даден преди година, оттогава много неща се промениха там
 
От: CpaLead - регистрация.

Тва за премиумите май е отскоро. Ако наистина искат негласно да ни кажат че мога да наблъскам целите филми, ше напрая ебати оборота ин ноу тайм...
 
От: CpaLead - регистрация.

Защо се притесняваш...Виж кво става с Гугъл Транслейт....Hello,
I want to work together. I own a good website offering consumers the latest movie trailers who wish to be seen.
We seriously working on site content to do
in my desired by consumers.
 
От: CpaLead - регистрация.

Защо се притесняваш...Виж кво става с Гугъл Транслейт....Hello,
I want to work together. I own a good website offering consumers the latest movie trailers who wish to be seen.
We seriously working on site content to do
in my desired by consumers.
Е то тва е кошмарно. Все едно канибал от Папуа Нова Гвинея отправя бизнес предложение към Мади (или както се казваше тоя менижъра) да връткат далаверки :)
 
От: CpaLead - регистрация.

Е то тва е кошмарно. Все едно канибал от Папуа Нова Гвинея отправя бизнес предложение към Мади (или както се казваше тоя менижъра) да връткат далаверки :)

Ама аз не съм казал, че не е кошмарно, ама ме боли к*** ония за какъв ме вземат. Работа да се върши. С тази Ново-Гвинейска система ме одобриха за 13 минути и 43 секунди и изобщо не са пожелали да ми звънят :) :) :) :)
 
От: CpaLead - регистрация.

Изпратих искане. Сега ще чакамм :))

ако питаш мене,не ти трябва.
Миналата година имаше хава от тях и перфекттракинг,но на хората вече им писна от заключения контент и рядко някой се лъже.Не става въпрос за бг трафик,а като цяло.
Сори за песимизма,но пък не ти пречи и да пробваш...

Който се усети на времето направи пари :)
за съжаление не съм от тях :(
 
От: CpaLead - регистрация.

Разкарай Close копчето, че иначе нема файда от целата работа.
ЕДИТ: А то било даунлоуд през джаджата ок.
 

Горе