Creative Content - Наемете професионалисти за Вашето съдържание

Ремайнд, вече се държиш като изоставена любовница. Дай възможност и на друг недоволен да се изяви. Бъди мъж и над нещата - пил си една студена вода, голям праз. Оправданието, че целиш да предпазиш други хора е смешно, така че спести ни го. Ивайло пише статии за жълти стотинки, а не прави сърдечни трансплантации.
Връщали са ми статии, когато не съм разбрал какво иска клиентът и съм разсъждавал в друга посока. Преправял съм ги, никакъв проблем не е имало. Но когато някой чака 4 месеца, изнудва, иска статии на английски на аванта, преди това публикува статиите, а накрая и плюе, ти Нанди, би ли направила нещо за този "клиент"? Аз пих студена вода по-точно, че се занимавах с него.
 
Пише некачествени статии, не ставащи дори и за сателитни блогове, фантазиращ, че е програмист, био производител, абсорбиращ евро проекти, безвъзмездни средства, кара кола за 200 000, има апартамент за 450 000 , как да не го гавря?


Тъпчо, кога съм те изнудвал? Изрично в хронологията от онази тема съм ти казал 4-5 статии за гпс навигации за тези пари + статиите за етеричните масла за другата фирма, ти кое направи? 2 статии? Аз още в онази тема ти казах, аз пари си имам, пил си едно уиски с тея пари, черпил съм те, но ще те гавря до последно, защото първо не предоставяш каквото си казал, след това не е качествено, като цяло си балък и кокошкар и келеш.
Спомянш ли си хронологията? "и 4-5 статии за гпс навигации" - и ти каза окей и получих само 2, все ми е тая, ти си обект на гавра от целия форум, всички ти се смеем, приеми го, направо си затрий акаунта и не влизай повече тук както някой те посъветва, бягай с 200 от този форум, келеш.
 
Ремайнд, вече се държиш като изоставена любовница. Дай възможност и на друг недоволен да се изяви. Бъди мъж и над нещата - пил си една студена вода, голям праз. Оправданието, че целиш да предпазиш други хора е смешно, така че спести ни го. Ивайло пише статии за жълти стотинки, а не прави сърдечни трансплантации.
Ти видя ли цените, къде ги видя жълтите стотинки ?
 
Пише некачествени статии, не ставащи дори и за сателитни блогове, фантазиращ, че е програмист, био производител, абсорбиращ евро проекти, безвъзмездни средства, кара кола за 200 000, има апартамент за 450 000 , как да не го гавря?


Тъпчо, кога съм те изнудвал? Изрично в хронологията от онази тема съм ти казал 4-5 статии за гпс навигации за тези пари + статиите за етеричните масла за другата фирма, ти кое направи? 2 статии? Аз още в онази тема ти казах, аз пари си имам, пил си едно уиски с тея пари, черпил съм те, но ще те гавря до последно, защото първо не предоставяш каквото си казал, след това не е качествено, като цяло си балък и кокошкар и келеш.
Спомянш ли си хронологията? "и 4-5 статии за гпс навигации" - и ти каза окей и получих само 2, все ми е тая, ти си обект на гавра от целия форум, всички ти се смеем, приеми го, направо си затрий акаунта и не влизай повече тук както някой те посъветва, бягай с 200 от този форум, келеш.
Почна се с глупостите. Чак не мога да преброя правописните грешки.
 
Ти видя ли цените, къде ги видя жълтите стотинки ?

Нека не се хващаме за думите. Цените му няма да разорят никого, дори да се опари, ползвайки некачествени услуги. Идеята ми беше, че поведението на Ремайнд е твърде истерично и започва да става досадно. Не казвам, че @cross предлага високо качество, а че спаменето по темите му не прави услуга на @ReminD.
 
Последно редактирано:
Нека не се хващаме за думите. Цените му няма да разорят никого, дори да се опари, ползвайки некачествени услуги. Идеята ми беше, че поведението на Ремайнд е твърде истерично започва да става досадно. Не казвам, че @cross предлага високо качество, а че спаменето по темите му не прави услуга на @ReminD.
Трудно ще ти се върже някой, говориш за спам и офтопик, след като ти генерално си офтопик за тоя форум - нямаш сайтове, нямаш някаква ИТ дейност, услуги не предлагаш, нито пък търсиш нещо.
 
Трудно ще ти се върже някой, говориш за спам и офтопик, след като ти генерално си офтопик за тоя форум - нямаш сайтове, нямаш някаква ИТ дейност, услуги не предлагаш, нито пък търсиш нещо.
Да се върже на какво? Аз ти казвам как изглеждаш отстрани, пък ти ако искаш вдявай. Не си правиш добра услуга с това поведение, ремайнд. Аз определено не бих работила с човек, който се държи толкова злобно и истерично, а предполагам, че и другите колеги ще си помислят.

Колкото до мястото ми във форума - странно, че никой не поставя този въпрос, когато сме на едно мнение, а само, когато вижданията ни се разминават. Това говори, че сте мамини дечица, които мислят, че някой постоянно ще им осигурява комфорт. Вместо да защитиш тезата си с аргументи, ти предпочиташ да елиминираш и дискредитираш опонента - не става така, а и да става, не е правилно.

Поздрав за @ReminD и другите мамини момчета: :)


 
Ти попринцип не би работила с мен, първо аз не бих пожелал, второ няма какво да работим, защото си много далеч от ИТ сферата, така че се въздържай от такива изрази. И аз ти казвам как изглеждат нещата острани с твоите постове, имаше един израз - На всяко гърне мерудия. Това, че защитаваш детенцето си е само твоя работа, въпроса е че твоята дума в тоя форум няма как да тежи, нещо като думата на крос, само че онзи и услуги се опитва да пробутва.

 
Последно редактирано:
Ти попринцип не би работила с мен, първо аз не бих пожелал, второ няма какво да работим, защото си много далеч от ИТ сферата, така че се въздържай от такива изрази. И аз ти казвам как изглеждат нещата острани с твоите постове, имаше един израз - На всяко гърне мерудия. Това, че защитаваш детенцето си е само твоя работа, въпроса е че твоята дума в тоя форум няма как да тежи, нещо като думата на крос, само че онзи и услуги се опитва да пробутва.
И аз съм го хранил т'ва човече. Ама осъзнах, че си губя времето и изглеждам дребен в очите на хората тук ( не че ми пука толкова за това, защото аз отдавна минах на малко по-различно ниво от това да си търся клиенти тук). Няма смисъл да си губиш времето, остави го да си предлага простотиите, той сам ще се закопае. Т'ва време дето му отделяш може да научиш нещо ново, да свършиш нещо, да отделиш време на семейство и приятели... много са нещата и са далеч по-важни от това да се занимаваш с един мишок! :)
 
И аз съм го хранил т'ва човече. Ама осъзнах, че си губя времето и изглеждам дребен в очите на хората тук ( не че ми пука толкова за това, защото аз отдавна минах на малко по-различно ниво от това да си търся клиенти тук). Няма смисъл да си губиш времето, остави го да си предлага простотиите, той сам ще се закопае. Т'ва време дето му отделяш може да научиш нещо ново, да свършиш нещо, да отделиш време на семейство и приятели... много са нещата и са далеч по-важни от това да се занимаваш с един мишок! :)
Това се опитвах да кажа и аз. :)
 
защото си много далеч от ИТ сферата,

Далече, далече... колко да съм далече? Я кажи какво разбираш под термина ''ИТ сферата'', за да изчисля точно на какво разстояние се намирам? :)
 
А ти под какво разбираш да работиш с мен? И под каква форма? Ти го спомена, а аз ти казах че си много далече от тея неща. Пускаш някаква абстракция, после ме караш да обяснявам какво аз съм подразбирал под ИТ. Иначе единствения ти допир с ИТ сферата са темите в предприемач, които разглеждаш.
 
Господи, колко си проницателен!
Спирам участието си в темата - излагай се колкото искаш. :)
 
ЗАПАЗЕН ПОСТ ЗА мнения от клиенти
И къде ги тия клиенти. Като гледам нито един не е оставил отзив :D
Още една успешна сделка. Специални бонуси като инфографики Ви очакват с някои от продуктите ;)
Май сделките са като колата ... плод на болно въображение.
 
И къде ги тия клиенти. Като гледам нито един не е оставил отзив :D

Май сделките са като колата ... плод на болно въображение.
Справка - itrader. Някой го е оставил сутринта просто така викаш?
 

Горе