CREATIVE CONTENT:Статии за Вашия бизнес

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
41   0   0
Уважаеми колеги,
На Вашето внимание представям ново поколение авторски и проверяващи услуги.



Както може би се досещате, думите са моята сила. В тази тема ще бъда необичайно лаконичен и ще Ви представя услугите си. Вместо да Ви обяснявам коолко съм креативен, просто ще сложа моя творчески процес тук:
8674305K.png


Това може би Ви се струва обичайно за всеки един автор... няма защо да лъжа, това си е вярно. Но аз предлагам и още нещо: ново поколение общуване с клиента...

Поръчвайки, Вие получавате:
Качествен продукт
Лесна и бърза комуникация​
Работа в срок​


Тук вече е време да спра да говоря ( колкото и да ми е трудно ) и да сложа моите услуги и ценоразписа.
8677004b.png

!Ново! Вече се предлагат и креативни преводи от английски език.
Това не са точни преводи, в тях се предава само идеята на статията!

Такса: експресна поръчка - + 50% от стандартната цена

Коментари от доволни клиенти:
Тук ще поствам само мнения на клиенти, които са поръчали през тази тема!
Мнение от @stoineff
8679467e.png

Мнение от @bekyarov
8682556n.png







Запазвам си правото да НЕ работя с дадени хора!

За въпроси и поръчки: Лично съобщение

Моля, без излишни мнения в темата - постарал съм се за нея и ще се радвам да няма хейтове.


Поздрави,
Ивайло Ангелов
 
Последно редактирано:
От: CREATIVE CONTENT:Статии за Вашия бизнес

За първите трима пускам по една статия при следните условия срещу ревю.*

8675376r.png


*Печелят първите, писали в темата!
 
От: CREATIVE CONTENT:Статии за Вашия бизнес

Здравей, искам да попитам дали все още се занимаваш с писането на статии.
Тъй като ще си правя сайт на тема life coaching, ми трябват статии на англииски език.
Това са изискванията, тъй като аз имам тематиката и написана статия, но за да я използвам за авторска трябва да са спазени тези изисквания:
[MUST] You must modify the article 30-35% before you post it
[MUST] You must modify the name of the article before you post it

Ще имам нужда и от други услуги за написване на текстове занапред.

Моля ако имаш интерес и се занимаваш все още с писане да се свържеш с мен.
Поздрави
Петър
 
От: От: CREATIVE CONTENT:Статии за Вашия бизнес

Здравей, искам да попитам дали все още се занимаваш с писането на статии.
Тъй като ще си правя сайт на тема life coaching, ми трябват статии на англииски език.
Това са изискванията, тъй като аз имам тематиката и написана статия, но за да я използвам за авторска трябва да са спазени тези изисквания:
[MUST] You must modify the article 30-35% before you post it
[MUST] You must modify the name of the article before you post it

Ще имам нужда и от други услуги за написване на текстове занапред.

Моля ако имаш интерес и се занимаваш все още с писане да се свържеш с мен.
Поздрави
Петър

Не мисля, че колегата предлага писане на английски. Но все пак... нека той да си каже. Въпреки, че при така добре оформена оферта, предполагам щеше да го спомене.

Иначе ще се закача за промоцията и ще пиша ЛС утре с повече инфо.
 
От: CREATIVE CONTENT:Статии за Вашия бизнес

Има ли още промоция ? Ако да и аз зимам една :)
 
От: CREATIVE CONTENT:Статии за Вашия бизнес

Тримата писали в темата да ми пишат на [email protected] за статиите с отстъпка, за да се разберем.


За момента статии на английски не се предлагат - много време ми отнемат, но може би скоро ще обявя в темата и такава услуга.
Също така да отбележа за попиталите ме, че пренаписване на статии не се предлага.

Едит: Видях, че има и четвърти. И той може да се възползва от промоцията.
 
Последно редактирано:
От: CREATIVE CONTENT:Статии за Вашия бизнес

От мен приятелски съвет, въпреки че сме много далеч от приятели. Справил си се добре с оформлението на обявата, но леко си прекалил с украсата. Тоя свитък, дето си го плеснал върху ценоразписа затруднява доста четенето. Има го в жълтата таблица срещу опция ''написване'', така че спокойно можеш да го махнеш.
 
От: CREATIVE CONTENT:Статии за Вашия бизнес

От мен приятелски съвет, въпреки че сме много далеч от приятели. Справил си се добре с оформлението на обявата, но леко си прекалил с украсата. Тоя свитък, дето си го плеснал върху ценоразписа затруднява доста четенето. Има го в жълтата таблица срещу опция ''написване'', така че спокойно можеш да го махнеш.

Благодаря за съвета, оправено е.:)
 
От: CREATIVE CONTENT:Статии за Вашия бизнес

Моля всички, които са резервирали промоционална статия да ми пишат до довечера - все пак не мога да чакам до безкрайност. :)
 
От: CREATIVE CONTENT:Статии за Вашия бизнес

Може ли да видя други инфографики който си правил?
 
От: CREATIVE CONTENT:Статии за Вашия бизнес

Може ли да видя други инфографики който си правил?

Ами честно казано не пазя линкове към инфографики. Все пак ако мога да ти помогна, може да пишеш едно лс.
 
От: CREATIVE CONTENT:Статии за Вашия бизнес

Писах ти на ЛС какво ми трябва.
 
От: CREATIVE CONTENT:Статии за Вашия бизнес

Поръчах статия с инфографика.
Както му написах на ЛС. Като цяло съм доволен, както от инфографиката така и от статията. Подадох му много висока топка (задачата беше много сложна) и се справи без да мрънка и да опитва да увърта и да се измъква. Съотношението цена - качество е добро. Добра комуникация. Препоръчвам му да продължава да работи и да развива, разширява и подобрява услугата си.

Аз също следя темите на cross (Ивайло Ангелов) и се надявам да подходи професионално и да се наложи в нишата, а да не се отказва.
 
От: CREATIVE CONTENT:Статии за Вашия бизнес

Поръчах статия с инфографика.
Както му написах на ЛС. Като цяло съм доволен, както от инфографиката така и от статията. Подадох му много висока топка (задачата беше много сложна) и се справи без да мрънка и да опитва да увърта и да се измъква. Съотношението цена - качество е добро. Добра комуникация. Препоръчвам му да продължава да работи и да развива, разширява и подобрява услугата си.

Аз също следя темите на cross (Ивайло Ангелов) и се надявам да подходи професионално и да се наложи в нишата, а да не се отказва.

Мерси много за добрите думи :)
 
От: CREATIVE CONTENT:Статии за Вашия бизнес

Здравейте Ивайло,
бихте ли се свързали с мен на skype: nellita42 или оставете някакъв друг начин за връзка с Вас.
Не мога да Ви пиша на лични, защото съм нова във форума.

Благодаря предварително!
 

Горе