CRM За управление на клиентите ви

vAngelow

Active Member
Здравейте,
какви системи използвате за да управлявате вашите клиенти, гледате срокове, не забравяте месечните плащания и т.н.
Много ще съм благодарен да споделите вашето мнение и опит.

Поздрави!
 
За какъв тип бизнес става дума, защото си има доста специализирани софтуери за целта според това какво е естеството на самия бизнес. Много онлайн магазини примерно ползват складови програми - Микроинвести, или ERP.bg. Други разчитат на prim.bg, което последно време се ползва с много добри интеграции към външни системи. Вече за големи бизнеси - SAP, Microsoft Dynamics Navision и т.н. За карго има също доста специализирани, за продаването на дигитални продукти отново избора е голям.
 
За маркетинг и реклама SMM & Google Ads, графичен дизайн, видео монтаж, изработка на сайтове и др. в сферата
 
За маркетинг и реклама SMM & Google Ads, графичен дизайн, видео монтаж, изработка на сайтове и др. в сферата
Тогава мисля, че prim.bg би свършило работа. Разбира се, аз лично преди да се пусна, бих пуснал един при сел тикет. :)

А наскоро попаднах и на това, което нямам конкретни впечатления, но изглежда добро: allfred.io
 
Да, но просто може да се започне с бейсик и да се надгражда, зависи от целта и гола :)
Просто пробвах всичко на пазара и това легна най-добре.
 
Да, но просто може да се започне с бейсик и да се надгражда, зависи от целта и гола :)
Просто пробвах всичко на пазара и това легна най-добре.
Да, има опция да почне с бейсика, който също ще му е не много бюджетен старт и на трупа с модули според нуждите.
 
Някой има ли предложение за бюджетен CRM, осново ще се правят продажби по телефон и имейл. Трябва да могат да се правят автоматизирани имейли и посещания за обаждания..
 
Някой има ли предложение за бюджетен CRM, осново ще се правят продажби по телефон и имейл. Трябва да могат да се правят автоматизирани имейли и посещания за обаждания..
Сещам за тези в Softaculous. Има няколко PHP базирани, но ако ще търсиш повече функции, не мисля, че ще са ти много в ползва. Ето малко инфо:


Преди време сетъпнах един. Не си спомням името, но си имат демота и може да ги разгледате един по един и да прецените кой е подходящ за целта. По-бюджветно от тези не се сещам. Успехи.
 

Горе