Тва ебавка ли е? Всички с по 50К и видимо ресната класация, doge_coin 500К?

Не е ебавка, имаше разни фиксове докато се оправи leverage-a, беше бъгнат как се визуализира в общите пари, за пример 50 000 с leverage 10x се показваше 500 000. Това е фикснато
 
Левъриджът - бъгнат, класирането - реснато, срокът на играта - удължен. Разбирам, че е нещо ново, но според мен при наличието на някакви парични награди и точно уречен срок на играта, такива неща биха ударили спирачка на доста участници, особено, ако се случват често.
 
Левъриджът - бъгнат, класирането - реснато, срокът на играта - удължен. Разбирам, че е нещо ново, но според мен при наличието на някакви парични награди и точно уречен срок на играта, такива неща биха ударили спирачка на доста участници, особено, ако се случват често.
Е няма как, учим се в движение, точно заради ливириджа трябваше да се удължи времето, а за класирането - резетването беше неволна грешка.
 
Сега с leverage-a има доста повече игра, но с leverage-a и големите печалби , се появиха и големите загуби. Обмислям да добавя рестартиране на акаунт с 50 000$ отново до три пъти. Мнения? Че така реално, някой шит койн те е пратил в небитието, въпросният потребител няма да влезе повече, след като е ма минус... Та затова си мисля, че е хубаво да могат да се рестартират акаунти, и да започват на чисто, до 3 пъти?
 
Левъриджът - бъгнат, класирането - реснато, срокът на играта - удължен. Разбирам, че е нещо ново, но според мен при наличието на някакви парични награди и точно уречен срок на играта, такива неща биха ударили спирачка на доста участници, особено, ако се случват често.
Бате, хвана сутринта точно като нагласях нещата мисля, директно на production build-a. Вмомента всичко buy/sell освен в базата, се пази и в json файл, за да може да се траква всичко. Извинявам се за резета, но от играчите до онзи момент, имаше точно двама, над 50 000$, всичко друго беше назад, както казах, учим се в движение за съжаление.
 
Може да си резетвате парите от профила, че с тоя беър маркет, нещата ще са много трагични, днес биткойна падна под съпорт левела, а собственика на етериум каза, че напуска криптото, ще е кофти.
 
Работи ли се по развиването на играта. От доста време има проблем с актуалната цена на някои монети (не съм гледал подробно, може и за всички да е). На къкъв период се обновява цената им?
 
За съжаление не, имах ядове с хостинга, отделно потребителите са много малко, за 60 души, не си струва. Проблеми няма с цените, просто съм ги спрял.



Ако някой има интерес за кода, пуснете някоя оферта на лично.

Мисля, че човек имащ по-добра визия за реклама и възможности откъм рекламиране по таргетирани групи, би се справил със сайта. Голям плюс е , че повечето потребители се връщат, и може да се направи комюнити след време. Leverage-a също ги кара доста да разцъкват и да проверяват, дали са на загуба / печалба.

@partytime беше пуснал 50лв за наградата. Миналата седмица го контактнах по мейл и му върнах парите, да не остане някой с впечатлението, че съм прибирал пари за награден фонд и ще остане за мен. За altcoins не са ми изпращали пари, разбирането ни беше накрая към финала, и с тях всичко е уредено.
 
Последно редактирано:
@partytime беше пуснал 50лв за наградата. Миналата седмица го контактнах по мейл и му върнах парите, да не остане някой с впечатлението, че съм прибирал пари за награден фонд и ще остане за мен.

Мога да потвърдя, че всичко е точно, благодаря!
 
60 не са никак малко

Ами малко са, 5-6 са на лични приятели, една част от тук, от фейсбуук разни хора, и където са се регистрирвали случайно. Малко са.
 
Може ли да видя сайта?
 
Не съм погледнал заглавието в интерес на истината. Мога да го обясня само с някакъв пример, какво търся като програмни езици, аз бях пуснал тема и получих някакви отговори. Става въпрос за някакъв доста опростен микс с елементи от онлайн играта Diaspora/Xiaspora, FB игрички тип flash, трейдинг системата на Diablo II. Това последното е просто като наложен манталитет/шаблон. Реално не е имала такава система, но това е човешкия фактор, някой ако е играл може да ги помни, канали в които висиш и продаваш стока.
Като цяло това го търся интерактивен въпросник, но пак със събиране на точки и представен графично с тип флаш анимацийки. Но хората да прекарват собственоръчно онлайн време.
 

Горе