CryptoTab - Browser / мнения , въпроси , отговори /

Брат, успях да обясня на някой хора тук какво представлява опционната трейдинг стратегия "колелото" и има хора, които доста бързо ме разбраха. А аз не съм от най-надарените що се отнася слово и търпение. Едва ли е по-сложно и по-дълго за обяснение.

Дай да видим тия $60 на месец. :)

Или викаш да се регна аз и да постна пък може и да има някоя рибка?
А какво е колелото,да не говорим за едно и също?
 
Да,няма нищо общо.Не ми трябва никой да кълве,особенно рибки :)
Един познат ми каза за това,свалих си 2 приложения,регистрирах се и сега си действам.Ще се опитам да го обясня най-кратко.Сваля се приложение за крипто и приложението в което се печелят първоначално около 2-3$ на ден.За около 5 минути на ден.В крипто приложението се купуват 30 крипто долара,прехвърлят се в другото приложение за да го активираш и се действа.При активиране има 15 крипто долара подарък.Аз на третия ден си дръпнах към сметката това което бях вкарал и сега ми се трупат към сметката по около 3 $ на ден.Това е обко взето.Изпробвах го и работи,нямам намерение да лъжа никого.Ако някой има желание моге да ми пише за повече подробности.Това е.
 
Да знаеш, че текст без нов ред се чете изключително трудно.

Т.е. става въпрос за стейкване на крипто? Кои са приложенията и токените?
 
Да знаеш, че текст без нов ред се чете изключително трудно.

Т.е. става въпрос за стейкване на крипто? Кои са приложенията и токените?
Не е стейкване на крипто.Става от всяко приложение за крипто.
Аз ползвам Binance
 
Както и да е.

picard-facepalm.jpg
 
Обяснил съм добре и там съм написал и вида на токените

Нищо не си обяснил. Дори ти самият не знаеш за какво точно става въпрос.

ако те интересува пиши ми в whatsup.Спирам да пиша тук.

Питах за хората четящи форума не за себе си. Защо все клониш към лични разговори? :)

Занимавам се от малко по-дълго време с тези неща и съм помогнал на много хора да се предпазят.
 
Нищо не си обяснил. Дори ти самият не знаеш за какво точно става въпрос.



Питах за хората четящи форума не за себе си. Защо все клониш към лични разговори? :)

Занимавам се от малко по-дълго време с тези неща и съм помогнал на много хора да се предпазят.
Аз знам за какво става въпрос,защото го
правя всеки ден.Не клоня към лични разговори.Просто неискам да занимавам всички,а само който има интерес.Обяснявам подробно,стъпка по стъпка.За по лесно се използват screenshots.Това е.
 
Аз знам за какво става въпрос,защото го
правя всеки ден.Не клоня към лични разговори.Просто неискам да занимавам всички,а само който има интерес.Обяснявам подробно,стъпка по стъпка.За по лесно се използват screenshots.Това е.

Който има интерес ще прочете поста във форума. Който няма просто ще го пропусне. :)

Пусни информацията тук стъпка по стъпка - все пак можеш да качиш шотовете и във форума. Даже става по-лесно от в whatsup. ;)
 
Който има интерес ще прочете поста във форума. Който няма просто ще го пропусне. :)

Пусни информацията тук стъпка по стъпка - все пак можеш да качиш шотовете и във форума. Даже става по-лесно от в whatsup. ;)
Ригистрирате се с този линк-https://wish005.com#/pages/registerPage/registerPage?invitationCode=YTPWWX
Ако имате приложение за криптовалута,прехвърляте 30 USDT в това приложение.За 5 минути работа на ден се правят около 3 долара на ден.
Аз го правя от над месец и в момента печеля по 5-6 долара на ден.
Ако има заинтересовани ще обясня по-подробно.
 
@Radimex_77, доларчетата дето си набутал в тая пирамида няма да ги изкараш, затова най-добре забрави за случая и не се занимавай повече с такива. Ако искаш да печелиш от такъв род сайтове, има само един вариант - ти да правиш такива и да скамваш народа.
 
@Radimex_77, доларчетата дето си набутал в тая пирамида няма да ги изкараш, затова най-добре забрави за случая и не се занимавай повече с такива. Ако искаш да печелиш от такъв род сайтове, има само един вариант - ти да правиш такива и да скамваш народа.

https://www.predpriemach.com/threads/Лесна-и-бърза-печалба-за-хора-ползващи-binance.89219/ Същата история като тука, опитах се да му го обясня, ама нашия ни приема, ни предава.
 
Аз също го използвам, като имам изградена мрежа и активни cloud booster. Имам печалба, но не разчитам на един процесор. Ако искаш да вадиш лев от там, трябва и да набиеш за да стане. Аз на час вадя 0.0133 btc само с браузъра.
 
Аз също го използвам, като имам изградена мрежа и активни cloud booster. Имам печалба, но не разчитам на един процесор. Ако искаш да вадиш лев от там, трябва и да набиеш за да стане. Аз на час вадя 0.0133 btc само с браузъра.
Кура ми Янко вадиш, 266 $ на час...
Посмали, Манго!
 

Горе