Custom Google търсачка?

monefff

Well-Known Member
Здравейте,

Имаше ли в Adsens търсачка, която мога да си генерирам и всеки, който търси през моята търсачка аз да получавам парички ?
И има ли възможност да я променя изцяло тази търсачка?

Или като цяло има ли някакъв готов CMS с Google търсачка, но под различен скин(custom)?
 
Точно това търсех. А може ли да се направи Custom самата търсачка? да си я променя цялата?

В момента не мога да погледна, защото нямам достъп до адсенс.
 
От: Custom Google търсачка?

Гледам че търсиш начини да си провалиш фейсбук страничката. Защо просто не я изтриеш за по лесно ? Вместо да се тормозиш... ? Аз лично през последната седмица ънлайкнах 10ина големи фейсбук страници, които ме прехвърлят към сайтове, от които изскачат автоматични попъпи и др. тъпотии дето ме бавят... мислете малко и за потребителите, с тия простотии да чакам 2 секунди да ме пренасочи да ти видя уникално, невероятно, страхотното съдържание... не мерси. На второто отваряне и съм ти ънлайкнал страницата.
 
Re: От: Custom Google търсачка?

Гледам че търсиш начини да си провалиш фейсбук страничката. Защо просто не я изтриеш за по лесно ? Вместо да се тормозиш... ? Аз лично през последната седмица ънлайкнах 10ина големи фейсбук страници, които ме прехвърлят към сайтове, от които изскачат автоматични попъпи и др. тъпотии дето ме бавят... мислете малко и за потребителите, с тия простотии да чакам 2 секунди да ме пренасочи да ти видя уникално, невероятно, страхотното съдържание... не мерси. На второто отваряне и съм ти ънлайкнал страницата.
Изобщо карал ли съм те да ми лайкнеш страницата?
Какво общо има това с Google сайт?(Каквато е целта на темата)
Защо по дяволите трябва да трия фейсбук страница за която съм дал хиляди левове?
Какво да направя, че потребителя иска само да гледа без да плаща? На мен кой ще ми плати наема? Кой ще ми платин бензина? Кой ще ми плати заплатите на хората, които се трудят по цял ден да изкарат някой лев?

Айде моля Ви се без глупави въпроси. Не съм Ви искал мнението за да говорите глупости.
Искам помощ и дано получа такава, ако ли не, живи и здраве да сме и смело напред.
 

Горе