Предлагам: DA90, PA40 Мощен D0follow Линк от Google

TheEntrepreneur

Active Member
Рейтинг - 100%
17   0   0
Здравейте,

Предлагам Ви мощен, вечен d0follow линк от Гугъл с характеристика DA90, PA40 с който да разбиете конкуренцията и да изскачите сайта си на предни позиции по ключови думи.

Цена: 50 лв.

Първите пет души получават 50% отстъпка срещу ревю - единствено е нужно да се запишат в темата.

Ако искате да видите примерен линк преди да закупите, пишете ми на лично.
 
Последно редактирано:
Записвам се. Драсни на лично примерен линк, моля. ;)
И аз се записвам, ако може повече информация :)
Искам да видя и аз примерен линк?
може ли и за мен :)
И аз бих искал примерен линк. Предполагам не са български сайтове, но все пак да кажа, че предпочитам такъв.
Имам интерес. Моля на ЛС, сайта и начин на плащане и други подробности, които трябва да знам. Поздрави и лек ден!

Отговорил съм на всички Ви :)
 

this?

С разликата, че акаунта ми е платен и линка ще остане. Ако ще спамим темата, направо направете отделна. Предлагам услуга и който иска ще се възползва, ако не подминете.
 
Поръчах, две статии. Доволен съм от работата. Колегата изпълни обещаното. Комуникацията е бърза и лесна. Като цяло тествам, два нови проекта и един стар, ще пиша за резултати, както и ще следя, колко скоро Гугъл ще даде тежест на линковете. Очаквайте скоро...
 
И аз реших да пробвам, да видим какъв ще е резултата. Колегата свърши работата бързо. Ще следя за резултати от този, мой, експеримент.
 
имам интерес ако може да видя примерен линк
 

Горе