Delphi пренаписване на C/C++ Или PHP

Soul_93

Banned
Рейтинг - 77.8%
7   2   0
Искам да ми се пренапише 1 програмка (250 реда) на C/C++ или PHP за връзка e-mail: [email protected] или skype: soul_93 За цената ще се разберем :)
 
От: Delphi пренаписване на C/C++ Или PHP

Да си чувал че хората може да имат и други проекти ?!
 
От: Delphi пренаписване на C/C++ Или PHP

Велико съвпадение! :)

1-во и 2-та проекта с по 250 реда код.
2-ро и 2-та проекта от Делфи на php или Срр.
3-то и 2-та проекта са в интервал от 2 дена.
 
Последно редактирано:
От: Delphi пренаписване на C/C++ Или PHP

Както и да е, като не си доволен не коментирай :) Такива като теб адски много ме дразнят .. ама кво ли се учудвам в българия сме , всеки на всеки пречи ;]
 
От: Delphi пренаписване на C/C++ Или PHP

Както и да е, като не си доволен не коментирай :) Такива като теб адски много ме дразнят .. ама кво ли се учудвам в България сме , всеки на всеки пречи ;]

Ами да в България сме и всеки се захваща с нещо с което не може да се справи! За това сме на това дередже. Ръчка се да направи нещо и после гледа някой друг да му го направи и ако може да е на печалба даже... :D

:oops: е така трябва да си сега, а не да продължаваш с тоя тон. ;)
 
От: Delphi пренаписване на C/C++ Или PHP

хаха, тих те искам :) това, че си търся някой да го направи не значи, че немога и да на печалба ще съм! Проблем ли имаш?!
 
От: Delphi пренаписване на C/C++ Или PHP

Точно това е тъпото на българите.
Всеки гледа да прецака другия.
И с риск да отнеса пак няколко червени точици:
Оставете момчето намира, и то иска да изкара някой лев!
 
От: Delphi пренаписване на C/C++ Или PHP

Точно това е тъпото на българите.
Всеки гледа да прецака другия.
И с риск да отнеса пак няколко червени точици:
Оставете момчето намира, и то иска да изкара някой лев!

Еми като иска да седне да научи нещо, а не да се бута там дето не му е работата и после да търси за кой да се хване да излезе от лайната.
 
От: Delphi пренаписване на C/C++ Или PHP

Ами то като се замислим в крайна сметка ще плати на този, който му пренапише скрипта, няма да е без пари :)
 
От: Delphi пренаписване на C/C++ Или PHP

Ами то като се замислим в крайна сметка ще плати на този, който му пренапише скрипта, няма да е без пари :)

Да, и трябва да мине през 10 човека работата, като може някой, който знае какво прави и е отделил достатъчно време за да го научи, а не да се прави на тарикат да го направи и да им е мирна главата на всички.

Пък и не мисля, че не се и опитва да изхитри някой де: http://forums.bgdev.org/index.php?showtopic=37203

Колегата правилно си му го е казал, да ходи в тийнпроблем и тва е...
 
От: Delphi пренаписване на C/C++ Или PHP

Ах, вярно забравих - вие сте от онлай гангстерите който пред монитара съм "кой съм аз, ще казвам на всеки какво да прави, ще се бъркам в на хората работите и т.н." смешен си .. казах ти ;]
 
От: Delphi пренаписване на C/C++ Или PHP

Ах, вярно забравих - вие сте от онлай гангстерите който пред монитара съм "кой съм аз, ще казвам на всеки какво да прави, ще се бъркам в на хората работите и т.н." смешен си .. казах ти ;]

Хах, аз ако съм смешен ти не знам какъв си. Както виждаш, след като наспами всички форуми със задачата, която не можеш да решиш(горкият ти), не само аз мисля така за теб. :)
 

Горе