Diablo 3 beta Weekend

От: Diablo 3 beta Weekend

ботове има има от 6 ден след началото на играта :lol:
 
От: Diablo 3 beta Weekend

В момента е далавера да се следи голд аукциона. Вчера купих за 500 000 голд - 300 декстирити, 90 виталите, 60 алл резистс, 15 бетер и дупка. В момента го продавам на бид и е стигнал 20 евро. Реално в момента 500 000 голд са 20 евро и нагоре ако има такива далавери.

Иначе имам 3 героя 60 лвл (демон хънтър, доктор и монк). До следващия пач мисля да направя и барб и уизард с експлойта за дигане (за 5-6 часа се дигат 3 акаунта до 60 лвл герой).

Вчера купих за 500 000 голд - 300 декстирити, 90 виталите, 60 алл резистс, 15 бетер и дупка.

кво си купил :lol: аз с лъковете ги въртя
 
От: Diablo 3 beta Weekend

А скорошни излгеди за ботове?

Ботове има. До следващия пач ще го фикснат. Един познат има 4 милиарда голд :D. Иначе бота за момента е прайвет и не ще ми го даде мръсника. Ако не го засекат на следващия ъпдейт мисля да го накарам да го пуснем в продажба.

gold.jpg

То вече и дюпет имаше, ама малко хора се усетиха да го експлойтнат.
Близард с цел да спрят това прекарване за 6 часа на 3 героя до 60 лвл направиха пач в който при даване на resume game (за да се прави експлойта с експирианса) те връща обратно в играта в която си бил. Само ,че нещо не бяха догледали и ако преди да лефтнеш играта дропиш всичките си предмети, след това като лефтнеш, някой ти ги дига от земята и ти като дадеш resume, предметите ти седят на земята в втоята игра (а другите са в дигнати от друг). Усетиха, се ама вече беше късно и много хора нафармиха здраво.
 
От: Diablo 3 beta Weekend

Ботове има. До следващия пач ще го фикснат. Един познат има 4 милиарда голд :D. Иначе бота за момента е прайвет и не ще ми го даде мръсника. Ако не го засекат на следващия ъпдейт мисля да го накарам да го пуснем в продажба.

Виж файлът 4185

То вече и дюпет имаше, ама малко хора се усетиха да го експлойтнат.
Близард с цел да спрят това прекарване за 6 часа на 3 героя до 60 лвл направиха пач в който при даване на resume game (за да се прави експлойта с експирианса) те връща обратно в играта в която си бил. Само ,че нещо не бяха догледали и ако преди да лефтнеш играта дропиш всичките си предмети, след това като лефтнеш, някой ти ги дига от земята и ти като дадеш resume, предметите ти седят на земята в втоята игра (а другите са в дигнати от друг). Усетиха, се ама вече беше късно и много хора нафармиха здраво.

прецакаха играта дюпети голд фермери :lol:
 
От: Diablo 3 beta Weekend

[video=youtube;GutiXJOpwVg]https://www.youtube.com/watch?v=GutiXJOpwVg[/video]
 
От: Diablo 3 beta Weekend

Този е върхът :):

[video=youtube;DDYjljdje-g]https://www.youtube.com/watch?v=DDYjljdje-g[/video]
 
От: От: Diablo 3 beta Weekend

Този е върхът :):

[video=youtube;DDYjljdje-g]https://www.youtube.com/watch?v=DDYjljdje-g[/video]
Тези ли ме дифийтват бе...ОМГ. Деба техната мааа, деа:)
Ей, тези игри са голяма зараза, конкретно wc3, на която съм фен или по-точно казано - пристрастен:)

Харконе, въпреки че си класически недоклатен полуфабрикат, няма как да не призная, че бърникаш доста успешно из нету:)
То като се замисля, в последно време липсват и твоите социофобски изказвания:)
 
От: Diablo 3 beta Weekend

продавам два cskey/акаунта за диабло 3 продадени
 
Последно редактирано:
От: Diablo 3 beta Weekend

Купуваш ли предметите или ги намираш?

Намирам ги. Понякога и купувам. Доста хора не знаят цените и явно не ги проверяват. В публик часа съм купува 2 брадви за 2 ръце барбариан онли с 1300 ДПС + 300 стрент и още статистики за по 500 000 голд (продадох едната за 60 евро, а другата се продава в момента). Следи чата кой какво пуска и си ги пързаляй по 500 000 голд ако се навият
 
От: Diablo 3 beta Weekend

Ами те си питат и аз им правя офер 500 000 и ако се навият :). Дето се вика, някой ти продава къща ама не и знае цената. Какво съм виновен аз, че му предлагам 1000 лв. и той се навива (бтв наскоро ми предлагаха къща в едно село на 30 км. от Пловдив за 4000 лв. и докато мислех дали да я купя, някой я лапна като топъл хляб).
 

Горе