Търся: DJ или ...

deffnews

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Някой, който се занимава с програми за аудиообработка.
Ако случайно тук влиза и някой такъв - едно mp3 с няколко няколкоминутни сета искам да се направи да се преминава/прелива добре от един към друг.

Ако има такъв тук - пишете ми и дайте нещо ваше също и цена.
 
Виж някой тюториал - елементарно е.
Търси "audio transitions" и ползвай Audacity.

Вече и за няколко минути работа портфолио да ви пращам е малко прекалено.

 
Не бе човек, аз друго искам, едно време имаше една програма фрути луупс, или пък айзотоп рх малко да се миксира и да се напасне, какви програми за кът и сплит даваш.
Ей го аудиофайла https://vocaroo.com/baUNkdXonDe
 
Не бе човек, аз друго искам, едно време имаше една програма фрути луупс, или пък айзотоп рх малко да се миксира и да се напасне, какви програми за кът и сплит даваш.
Ей го аудиофайла https://vocaroo.com/baUNkdXonDe

По това, което си написал, изглежда че точно това искаш. Имаш един дълъг аудиофайл, който първо трябва да се нареже на съставните "сетове" и краищата им да се застъпят както трябва, демек crossfade. Този дето ти направи клипа с барса и League of Legends не може ли да ти свърши и тази работа? :)
 
Имаше един пич във форума на който автора подозрително ми напомня ама не мога да сетя за ника му, беше човека далавера все нещо кроеше и продаваш част от бизнес идея но без да казва нищо - плащаш и ако се получи тогава ще разбереш в какво си инвестирал
 
беше човека далавера

На мен по-скоро ми е интересно колко е готов да плати за тези услуги, които са малко тип 'кварталния компютърджия'. Едва ли някой ще праща портфолио за 50лв. При положение, че търси инвестиция от 2к за бизнес, едва ли ще плати много за такива неща, но може и да греша.
 
Сигурен бях
 

Прикачени файлове

  • Screenshot_2020-08-15-22-10-06-044_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-08-15-22-10-06-044_com.android.chrome.jpg
    412.5 KB · Преглеждания: 31
По поведение напомня, ама не и по изказ.
 
По това, което си написал, изглежда че точно това искаш. Имаш един дълъг аудиофайл, който първо трябва да се нареже на съставните "сетове" и краищата им да се застъпят както трябва, демек crossfade. Този дето ти направи клипа с барса и League of Legends не може ли да ти свърши и тази работа? :)
По-скоро DJ може би ми трябва. Това си е за лично ползване човек. За мой кеф. Опитвам се тука на една програма да го направя но не ми се получава. Това е от три различни сета и има едно, две, три нещо като класация. И накрая бум. :)

А за долните коментари - Казвам се Петър. Не съм Петров...

Ами колко бих дал, нямам никаква идея колко върви такава услуга, примерно може би 50 лв. да.

Noke, не съм желал да те засегна ако съм те засегнал с комента. Аз видях че тук форума е за по-други неща. Но не знам в България друг форум за такъв тип услуги, та взех че питах.
 
Последно редактирано:

Горе