DreamHost

DEATH

Member
Докато разглеждах сайтове попаднах на готина оферта, но ме интересува DreamHost дали си заслужава.

Disk space: 145.6 GB - Automatically Increases Weekly By: 1 GB
Monthly Bandwidth: 1.456 TB - Automatically Increases Weekly By: 16 GB
MySQL Databases: Unlimited
Domains Hosted: Unlimited

На кратко това звучи доста добре.
http://dreamhost.com/hosting.html - пълен списък с екстрите.

PLOGGER2 - promo code - 45$

И така "Crazy Domain Insane!" за 1 година става.
New Charge: $119.40 (1 year of L1.)
- $45.00 (PLOGGER2 "$45.00 off your order!")
Due Now: $74.40
 
Жалко, че никой нищо неказа за Dreamhost.

TOSAVE97 - promo code - 97$

И така "Crazy Domain Insane!" за 1 година става.
New Charge: $119.40 (1 year of L1.)
- $97.00 (TOSAVE97 "SAVE $97 IN EVERYTHING")
Due Now: $22.40

Сега вече изглежда наистина добре :p
 
Един чуждестранен блогър използваше DreamHost за повече от година и беше доволен. Все пак следа блогчето му всеки ден и поне знам, че downtime няма.

Да имаше простотии с поддръжката, също щеше да ги сподели с една статийка :p Така че си направил добър избор.
 
Мисля че мишел хоства при дреам хост и е много доволен.
Ако не е той е някой друг от блогърите. Беше споменал че хоства там и го препоръчва на всеки.
 
И аз съм на това мнение, но има такива, които пишат само лоши неща. Аз съм от година и малко със Servage и до сега не съм имал downtime и много големи проблеми. Има хора които си мислят, че за $6-7 хостинга им ще може да издържи 100000 потребителя дневно и супер много натоварване. Примерно имаше един, за който чак ми стана жал. Пича си беше платин $1500-1600 за як таргетиран трафик от рода на 2-3 милиона посещения за един ден. Е да амаа на първия час заби единия сървър и веднага му спряха акаунта. Познайте само той колко лоши мнения е наоисал за тях. Ако ти трябва нещо за малък сайт (50-100 посетителя на час) ми пиши ЛС да ти дам купон за Servage.
 
Ориентирах се към DremHost защото покрай тея копони... пък и Domains Hosted - Unlimited
 

Горе