dreamshop.io - платформа за електронни магазини

Паролата трябва да е най-малко 6 символа и да съдържа поне една главна буква и една цифра.

тука губиш половината клиенти
 
Според теб трябва да бъде само 6 символа без другите ограничения?
Да, кой си че да казваш на клиента каква да му е паролата?!?
и тоя магазин не бачка плащането с карта -
Възникнал е проблем при плащането на поръчката. Можете да опитате да платите отново от секция Моят профил / Поръчки.
Добре
отделно поръчка в модал е....
 
Идеята с паролата е да има някакво минимално ниво на сложност в паролата.
Относно плащането :) клиента е активирал този метод, но не е конфигурирал терминала с правилните данни от банката. Днеска са го активирали.

Поръчката като е в popup е много по-добре и по-лесно за ползване.


при втори опит за плащане - 404
Виж файлът 17161
 
Тия модали изобщо не им хващам логиката, търсенето модал, количката мода, поръчкта и тя.

Мога ли под бутона Купи да сложа словом колко е спестената сума ако продукта има намаление?
 
Идеята е много проста:
1. Не презареждаш целя html и всички свързани ресурси.
2. Бързодействието е много по-добро.
3. Не се налага да ходиш от страница в страница.

На мобилни всички тези точки си придават още по-голема тежест.

Тия модали изобщо не им хващам логиката, търсенето модал, количката мода, поръчкта и тя.

Мога ли под бутона Купи да сложа словом колко е спестената сума ако продукта има намаление?
 
В момента някой генерира голямо количество трафик и първата една минута докато се задействат процесите по увеличаване на ресурсите е възможно да се счупи някой заявка. Точно това е и най-якото на dreamshop.io, че всичко работи супер умно и дори през ноща да се генерира някой атака няма да има никакви драми със системата.

 
В момента някой генерира голямо количество трафик и първата една минута докато се задействат процесите по увеличаване на ресурсите е възможно да се счупи някой заявка. Точно това е и най-якото на dreamshop.io, че всичко работи супер умно и дори през ноща да се генерира някой атака няма да има никакви драми със системата.
2mFnMd4.jpg
 
Мойте 5 стинки.
Това е най-дразнещият магазин, който съм виждал. Ако исках да си купя нещо оттам - при тия натрапващи правила създателите щяха да получат мейл с много поздрави на родата.
Първия път не тръгна, както и да е.
Задължава ме да си ъпдейтвам браузъра, аз пък имам причини да не го правя.Как пък никой досега в нета не почна да ми се кара, че съм на стара версия, баш на хора от които очаквате пари почвате да се карате от вратата още.
Ако и туй за паролата е вярно, 6 символа голяма малка и не знам какво... Никой не го ебе за акаунта дето го задължавате да прави, че и да го вардиш от брутфорс на паролата.
Един хубав магазин може да работи и без да си правиш регистрация. Да не споменавам имена, ама всички големи я имат тая опция. Дори не можах да стигна до магазина, за да видя така ли е направен, съдя от постовете горе.
Аз не бих си купил и един сапун от който хоства при Вас!
 
От къде разбра, че е задължително :)

Ние сме напраивли опция ако искаш да задуължиш клиентите си да се регистрират ОК, ако не искаш няма. Всички настройки са добавени в администрацията (която работи на мобилни устройства).
За браузъра не те разбрах? Ако блокираш JS е възможно да ти изкара такова съобщение.

Мойте 5 стинки.
Това е най-дразнещият магазин, който съм виждал. Ако исках да си купя нещо оттам - при тия натрапващи правила създателите щяха да получат мейл с много поздрави на родата.
Първия път не тръгна, както и да е.
Задължава ме да си ъпдейтвам браузъра, аз пък имам причини да не го правя.Как пък никой досега в нета не почна да ми се кара, че съм на стара версия, баш на хора от които очаквате пари почвате да се карате от вратата още.
Ако и туй за паролата е вярно, 6 символа голяма малка и не знам какво... Никой не го ебе за акаунта дето го задължавате да прави, че и да го вардиш от брутфорс на паролата.
Един хубав магазин може да работи и без да си правиш регистрация. Да не споменавам имена, ама всички големи я имат тая опция. Дори не можах да стигна до магазина, за да видя така ли е направен, съдя от постовете горе.
Аз не бих си купил и един сапун от който хоства при Вас!
 
JS не е забранен при мен. Ако си ъпдейтна браузъра ми се чупят сума ти други плъгини. На Линукс съм, Firefox 47.
Както споменах - за регистрацията няма как да знам, набих му хикса на втората минута, и мисля да не се обръщам повече.
п.с. На втората минута щото 2 мин. ми зарежда.


"
Обновете вашия браузър за да използвате нашия сайт.
Нашия сайт използва нови технологии за да бъде бърз и лесен за ползване. За съжаление вашия браузър не поддържа тези технологии.

Инсталирайте някой от най-добрите браузъри за да продължите:..."
 
Вярвно в момента е малко бавно, защото е FULLY LOAD. Реалното зареждане на първата част е доста по-бързо. Днеска качваме поредната нова версия с много оптимизиации и съм сигурен, че ще намалим още времето.
file


JS не е забранен при мен. Ако си ъпдейтна браузъра ми се чупят сума ти други плъгини. На Линукс съм, Firefox 47.
Както споменах - за регистрацията няма как да знам, набих му хикса на втората минута, и мисля да не се обръщам повече.
п.с. На втората минута щото 2 мин. ми зарежда.


"
Обновете вашия браузър за да използвате нашия сайт.
Нашия сайт използва нови технологии за да бъде бърз и лесен за ползване. За съжаление вашия браузър не поддържа тези технологии.

Инсталирайте някой от най-добрите браузъри за да продължите:..."
 
Още не сте стартирали, и вече сте претоварени!
Никви оптимизации няма да помогнат, ако се накачулят 100 магазина при вас, и направят черен петък.
 
Пич, къде не сме стартирали от 2 години работи платформата с 50 магазина. Просто не сме рекламирали, защото за разлика от всички останали платформи ние работи с ГОЛЕМИ магазини.
От 50 магазина 40 са с над 20 000 - 30 000 продукта, отделно имат интеграции с ERP системи и т.н.

От 2 години всеки месец по няколко пъти обновяваме платформата и то без да прекъсва услугата! Те повечето платформи и 1 път на половин година не се ъпдейтват!

Още не сте стартирали, и вече сте претоварени!
Никви оптимизации няма да помогнат, ако се накачулят 100 магазина при вас, и направят черен петък.
 
Пич, къде не сме стартирали от 2 години работи платформата с 50 магазина. Просто не сме рекламирали, защото за разлика от всички останали платформи ние работи с ГОЛЕМИ магазини.
От 50 магазина 40 са с над 20 000 - 30 000 продукта, отделно имат интеграции с ERP системи и т.н.

От 2 години всеки месец по няколко пъти обновяваме платформата и то без да прекъсва услугата! Те повечето платформи и 1 път на половин година не се ъпдейтват!
Не броя продукти прави един магазин голям.
Сравни само - магазин с 50К продука и 10 продажби и друг с 10К и 500 продажби, кой товари повече и кой е "по-голям"? Отделно и трафика
 
Магазините са големи и имат и трафик. Пуснах темата за да чуя мнения и препоръки. Благодаря на всички, които са отделили малко време и са дали градивна критика!
Предоставил съм си труда напълно безплатно и ще бъде супер ако всеки помогне да направим платформата още по-добра.
Това мисля, че е основното което ни отличава от всички останали.

Не броя продукти прави един магазин голям.
Сравни само - магазин с 50К продука и 10 продажби и друг с 10К и 500 продажби, кой товари повече и кой е "по-голям"? Отделно и трафика
 
Нямам идея да се заяждам, понеже попита за мнение, пък аз за сефте се вбесих от магазин.
Не съм попадал на вас, нямам идея колко сте големи. Би трябвало да съм попадал, щото съм в гората почти и почти всичко пазарувам онлайн.
Досега сте първите, дето "ъпдейтни се, за да продължиш". По цял ден съм в Нета, понеже зимата не мога да бачкам и не съм виждал такова нещо досега.
 

Горе