Drop-Shipping в Amazon

Valentinn

Active Member
Здравейте,
от известно време чета за Drop-Shipping и имам намерение да се пробвам, само че няма да промотирам продуктите в мой сайт, а в Amazon.com. До колкото разбрах работата става така: намирам някакъв продукт на цена от $20(примерно), пускам обява в Амазон на цена от $30, и когато някои поръча от мен в Амазон, аз купувам продукта от сайта и давам адреса на купувача от Амазон и така съм на $10 печалба - това ли е всичко ? Моля поправете ме ако греша. Искам да попитам също има ли компании на които мога да платя директно в Амазон ? Някои занимава ли се с такъв вид бизнес ? Доволен ли е?

Ще се радвам на всеки коментар по темата, благодаря предварително :)
 
От: Drop-Shipping в Amazon

Това твоето е по-скоро препродаване. Дропшипинга е да сключиш договор с някоя компания производителка. Тя да ти даде индивидуални оферти (по-ниски цени от тези, на които тя продава) и да промотираш техния продук,-и или услуга,-и. Имаш поръчка -> плащаш на фирмата производителка и даваш адреса на купувача -> те го изпращат от твое име на твоя купувач. За тази цел ти трябва известна сума кеш, а и е хубаво да имаш собствена фирма. Най-вече се котират тези на запад от нашата мила родина България.

П.С. Трябва да знаеш, че ти стоиш пред потребителя. Ако има някакъв проблем със стоката, услугата ще трябва ти да отговаряш.
 
От: Drop-Shipping в Amazon

има много търговци на едро и производители, които работят с търговците на дребно по този начин - потърси в нета wholesale dropshipping примерно electronics и ще намериш много такива
 
От: Drop-Shipping в Amazon

има много търговци на едро и производители, които работят с търговците на дребно по този начин - потърси в нета wholesale dropshipping примерно electronics и ще намериш много такива

Пффф мерси много човек, спести ми доста часове търсене в гугъл :beer: . Аз търся "Drop-Shipping programs" и не излиза нищо полезно, пък то какво било :) Имаш зелено :)
 

Горе