Dropshipper за часовници, бижута?

stefanow_stefan

New Member
Някои да знае и да може да ми препоръча добър Dropshipper за часовници, бижута, аксесоари и такива неща? Бях си харесал един много добър, но за безплатната доставка се чака, 10-20 работни дни, което според мен е твърде много. Лека вечер :beer:
 
От: Dropshipper за часовници, бижута?

А някакъв БГ дропшипър? Къде случайно мога да търся? Някой да даде съвет, мога ли да направя магазин само с дропшипърска услуга или е хубаво да имам продуктите в мен?
 
От: Dropshipper за часовници, бижута?

за България ли ти трябва или за чужбина, не разбрах?
 
От: Dropshipper за часовници, бижута?

Ако си намериш българска компания, която да работи на този принцип ще си заслужава, иначе не, според мен.
Българина и без това си се съмнява във всичко и всеки, та какво остава за онлайн магазин, който доставя стоката за 20+ дни?
 
От: Dropshipper за часовници, бижута?

Загубена кауза е :) трябва да имаш стоката или да бъде на макс 2 дена от теб!!! макс
 
От: Dropshipper за часовници, бижута?

Продавам оригинални часовници на марките Ben Sherman, Firetrap, French Connection, Oasis и Police.Всички часовници са от Англия с гаранция от производителя.Мога да Ви предложа много добри цени при закупуване на повече бройки.Примерно на полвин цена от продажната в България.За подробности пишете на скайп: kiro789
 

Горе