dropshipping и БГ фирма ?

ignat

New Member
Здравейте на всички изчетох цялата тема за дропшипинга но тя е започната през 2007,а от тогава до сега доста неща би трябвало да са се променили.ТА това което ме вълнува е дали производителите биха работили с Българска фирам вече ,понеже в темата на e-bussines се казваше че едно от изискванията за да работят с дадена фирма е тя да е в Америка.Причините поради които питам основно са 2
1-моя дядо има фирма а както повечето знаят пенсионерите имат някои доста големи превилегии
2-да си отвориш фирма в америка по интернет е доста солено,а поддръжката след това също нее евтина(ако бизнеса непотръгне човек може да се понабута)

А междо другото ако може някой да даде и малко инфо за merchan acounta на paypal понеже никаде не пише за месечна такса(има ли такава или няма)
 
От: dropshipping и БГ фирма ?

Здравейте на всички изчетох цялата тема за дропшипинга но тя е започната през 2007,а от тогава до сега доста неща би трябвало да са се променили.ТА това което ме вълнува е дали производителите биха работили с Българска фирам вече ,понеже в темата на e-bussines се казваше че едно от изискванията за да работят с дадена фирма е тя да е в Америка.

Ако беше изчел цялата тема щеше да видиш, че въпроса е дискутиран десетки пъти. Фирмата да е в Америка е препоръчително.

Причините поради които питам основно са 2
1-моя дядо има фирма а както повечето знаят пенсионерите имат някои доста големи превилегии

Какви са привилегиите, че мие стана интересно? Не знам, честно.

2-да си отвориш фирма в америка по интернет е доста солено,а поддръжката след това също нее евтина(ако бизнеса непотръгне човек може да се понабута)
Не чак толкова. Макс 1000 евро излиза, което за започване на сериозен бизнес не е кой знае колко крупна сума.

Един съвет от мен, изчакай докато станеш на 18.
 

Горе