DrupalCamp България 2011

Blinky

Owner
Друпал България организира първия DrupalCamp през януари 2011.

Кога?
22-23.01.2011г.

Къде?
Червената къща, София - Вижте тук

Кой може да участва?
Всички, които се занимават с уеб. От фрилансъри, през уеб студиа, до хора, които просто им е интересно какво се случва с Open Source обществата в България.

Повече информация може да получите на www.drupalcamp.bg

Също така можете да се отбележите и във фейсбук страницата на събитието, за да знаят приятелите Ви, че ще бъдете там ;)

 
От: DrupalCamp България 2011

Ако има желаещи и ще ходят, нека пишат. Ние с другия админ ще гледаме да сме там. :)

Ще се запознаем и ще гледаме да дадем по някой друг интересен съвет на всеки, все пак за това се събираме - да научим нещично ново. ;)
 
От: DrupalCamp България 2011

И аз имам желание, от две седмици взех да се занимавам с друпал-а и разбрах че трябва да почета... :)
Ама до София баш Януари месец едва ли ще дойда. :(

Ще се пуснат ли после онлайн малко клипчета и т.н.
 
От: DrupalCamp България 2011

Най-вероятно ще има лайв стрийминг, за записи ще си поимислим :). Обаче живото си е живо в крайна сметка. Ще има доста чуждестранни гости, които са имена в Друпал обществото и със сигурност има какво да научим от тях.
Също така там ще е мястото, където да се запознаем всички опитни и начинаещи друпалисти за да можем да поддържаме контакт след това.
 
От: DrupalCamp България 2011

Напомням на всички желаещи да посетят кемпа, че остана много малко време до самия кемп :)
 
От: DrupalCamp България 2011

Най-вероятно ще има лайв стрийминг, за записи ще си поимислим :). Обаче живото си е живо в крайна сметка. Ще има доста чуждестранни гости, които са имена в Друпал обществото и със сигурност има какво да научим от тях.
Също така там ще е мястото, където да се запознаем всички опитни и начинаещи друпалисти за да можем да поддържаме контакт след това.
Да, така е. Най-малкото може да се запознаем, като не споменавам, че може и да се научи нещо ново. Аз определено ще внимавам за новостите, които реално лекторите ще споделят с нас. Да не говорим, че е за първи път в Бг, ако не се лъжа. Хубаво е, че напоследък се започна по-усърдно да се провеждат такива мероприятия. Един вид, културата се вдига, а с нея и броя на хората, които искат да се занимават с това - интернет маркетинга.

Ако има някои друг ъпдейт около Друпал сешъна, ще бъде постнато тук. Аз да спомена и за регистрациите, че има и интересни подаръци. :)
 
От: DrupalCamp България 2011

До кампа останаха броени дни, а също така и билетите са на изчерпване. Така че който още не се е регистрирал или не си е взел билет - няма много време :)
 
От: Re: DrupalCamp България 2011

ei oprvete si problema s regitrcaciite na adx

Не можах да разбера какъв е точно проблема.

Ако искаш ми пиши направо на hyatanasov [majnmuna] gmail [tochka] com
че тук незнам кога ще го видя :)
 

Горе