DS Domination въпроси/мнения

От: DS Domination въпроси/мнения

Правят по 100000000000000000 бона на месец а сайта им не струва и 20 лева. Аре бегай бе!
Надявам се всеки регистриран потребител в този форум да прави $10K за 8 месеца, много ще се радвам, но това е България и много малко хора правят $10K за 8 месеца. :)
Пожелавам ти успех за напред във всичко.
Лек ден. :)
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Не мисля, че темата е за триене, и аз нито един път не съм обидил никой в този форум, постоянно ви търпя ниско културното отношение към мен и колега ми, така че се замисли за кой е бана, но аз съм никой в този форум и най - вероятно ще се окаже, че е шуро-баджанашка история и тук, и ще бъда аз грешният и банираният.
Лек ден и на теб UPHERO.
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Ако става въпрос за нашият сайт, ние с колега си го правим и мисля, че е супер. Дизайна е семпъл и съдържанието се вижда отлично.
Какво повече искаш от информативен сайт?
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Ако става въпрос за нашият сайт, ние с колега си го правим и мисля, че е супер. Дизайна е семпъл и съдържанието се вижда отлично.
Какво повече искаш от информативен сайт?
Добре де, нали знаеш как се вадят големите кинти, плати си?
Или още няма достъпно шаранчета а?
 
От: DS Domination въпроси/мнения

За какво да си плащам като сам съм си го направил и е супер, даже има и мобилна версия, представяш ли си ?
П.П. Виж файлът 11940, мерси за отношението, няма да ви отговарям повече, не сте ми на културното нивото особено UpHero.
@UpHero, ако през целият ти престой във форума си се държал по този начин не знам какво правиш още тук.
 
От: DS Domination въпроси/мнения

@madseason, няма ограничение на продуктите в него, задаваш му печалба и то автоматично смята като изважда 17% такси.
Виж файлът 11939
Има проблем с атачнатите файлове.
Значи да изясним картинката. Наливам $1000 в продукти - книги и usb-джаджи, щото с това съм се пробвал. И закачам за следене 100-на продукта, които се вместват в бюджета ми от $1К.
Да речем, че печалбата ми е $100. От тях вадя $20 за абонамент и $17 за такси. Т.е. от тези $100 ще дам $37 на DS. Правилно ли разбрах?
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Не, 17% грубо са ти таксите, които eBay+PayPal взима като комисионна за всяка една продажба.
На DS Domination плащаш обучението и инструментите нищи друго
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Ай стига бе! Верно!?
Значи за $20 абонамент за бота си пласирам стока каквато и колкото си искам и нищо повече няма да платя или да ме издялкат с някакви ограничения?
Ако е така, прекалено добре ми звучи.
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Плащаш $20 абонамент за ниво PRO и получаваш
27 видео урока, достъп до webinars, DS Domination Amazon Analisys system, DS Domination Title builder, DS Domination Image cropper, brander, and resizer, Listing Integration( няма ограничение ) и DSD Insights, с който можеш да си водиш отчет. Това е всичко, което получаваш в ниво PRO с месечен абонамент от $20.
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Главно нови доставчици, и още благинки, последно ниво е най - хубаво, защото можеш да създадеш собствен brand.
Ако имаш още въпроси пиши ни на скайпа ( dsd-bgteam ), за да не спамим тук и без това мен не ме харесват.
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Значи на ниво Елит , започваш да боравиш със съвсем нови доставчици защото вече се предполага ,че си достигнал поне 150-200 итема лимит и $10 000, и си вън от PayPal Jail-a , имаш кеш бек на някой от сайтовете , демек като направиш оборот 1000 долара примерно 50тина ще ти се върнат това е различно, един вид е за напреднали ,ако можеш да изкараш по 300 долара например от продажби на месец чак тогава ще го заплатиш него а не да набиваш собствени пари.. той струва 100 долара, нагоре вече има пакет в който продаваш в Амазон ама според мен не сте достигнали за него защото се иска да минете през долните 2 пък и не е по джоба на всеки.
Но да прото си струва 20$ и няма какво да ви се спами , това не е някаква спам компания , а е съвсем прозрачна , няма да ви изкачат оферти и тнт.. за което ниво си готов за това си заплащаш.
А и всеки, който си мисли ,че знае всичко е ГОЛЯМ глупак , защото човек се учи докато е жив , а тези пичове който са създали ДСД , се занимават с тези схеми повече от 10 години и наистина има какво да се научи от тях. Не бъдете самонадеяни и не обиждайте труда на хората, това е нас.
А ето едно момче което започна доста преди нас , и всеки много добре го знае и използва за лична мотивация , сега ми направи впечатление ,че има публикация във вашият форум на предприемач :)
predpriemach.com/content.php?r=203-interviu-s-nikola-romanov
Пожелавам всеки да достигне неговото ниво един ден, и да не се подценява както повечето хора го правят и да не спирате да се борите, било то с дропшипинг или някакъв друг вид бизнес модел , ние всички си приличаме с едно с това ,че се опитваме да си изкарваме хляба по начин различен от това да работиш за някого а именно да работиш за себе си.
Това е златната среда. :wink::wink::wink::wink:
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Системката си е супер и аз лично правя по 300 лв на месец със 140 листнати продукта от walmart и amazon. Веднъж съм дал 20 долара и си прекратих абонамента, но скоро отново ще го подновя. В обученията показват 12883 тънкости с който ще се измъкнете от една камара неприятни ситуации с ваши клиенти. Спрете да им отваряте очите на такива паткани който все си мислят, че това е поредната пирамида. Аз не съм тук да зарибям никой и не ми и трябва. Тъпчете си на едно място и си мислете че сте най-големите онлайн бизнесмени.
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Аз се занимавам с DSD. Системата работи много добре, и човек ако има хъс и работи както е показано в сайта нещата се получават. Вече лимитите са ми 180 продукта на месец за 10 500$. Изкарват се доста добри пари, като аз лично ако продължавам със същото темпо мисля да напуса работа след Нова Година и да се съсредоточа само над това. Заслужава си да се опита, а таксата от 20$ се избива с 1-2 продажби. Ако имате някакви въпроси - питайте :)
Нова година мина преди доста време. Напусна ли вече работа?
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Uphero, аз не мога да разбера какъв ти е проблема брато?!? В този форум идеята е да се представят и обсъдят всякакви нови или стари методи за онлайн търговия, сайтове, афф или квото и да било... Ти хейтваш абсолютно всеки с различно от твоето мислене и очакваш да го баннат за това. Според правилата ба форума се наказват членове, които обиждат или използват неприличен език при общуване с другите участници, така че май точно ти си за изгонване. Досега не съм видял тема където да помогнеш на някого, дори в една помня, че пича беше искал помощ относно някакъв проблем и ти очевидно знаеше решението, обаче не му помогна щото бил смотан едва ли не... Ми баче в такива случай си мълчи и само си чети. Никой не го интересува колко е успял човек като теб от финансова гледна точка, защото явно не си успял да се научиш на общуване и от там ти идват комплексите. Аре желая ти здраве и по-приятелско поведение във форума! :wink:
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Здравейте, прочетох смислените коментари, но не видях никъде някой да е задал въпроса колко време дневно трябва да отделяме за този вид бизнес ?
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Здравейте колеги. Не бях влизал тук от доста време. Да, напуснах съвсем на скоро и вече това ми е основното занимание. Времето зависи от това какви резултати очакваш, може да отделяш и по 20-30 минути на ден, може и по 4-5 часа. Системата работи, стига да се отнасяте сериозно към нещата и да гледате на тях като на СЕРИОЗЕН БИЗНЕС какъвто е! Вече има доста българи, които правят по 5 цифрени суми на месец. Аз за момента не мога да се похваля чак с такова постижение, но си докарвам 4 цифрена сума на месец без напрежение. Не бъдете предубедени към нещата, не е някаква пирамида и да ви карат да продавате сапуни и козметики ... Вие плащате за обучение, а вече резултата от обучението зависи от Вас! Вие решавате какви продукти, на какви цени, какво количество, какво да е описанието и всички други неща. Дерзайте! :)
 
От: DS Domination въпроси/мнения

С четене ще постигнете повече, остaвете товa ДСД...
 
От: DS Domination въпроси/мнения

По тая логика за какво да се ходи и на училище и на университет и на курсове? И при тях с четене може да се постигне повече, но като всичко е изпробвано и систематизирано и ти е изплюто на готово и имаш 300 човека които могат да ти помогнат при всякакви казуси, нещата стават много по-бързо ...
 

Горе