E-book на тема: 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!

От: E-book на тема: 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!

Здравей,
искам да купя книгата по Ипей. Изпрати ми КИН на ЛС.
:)
 
От: E-book на тема: 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!

Прочетох книгата! Колегата определено се е постарал ! В книгата към всеки начин има има и ясен, съобразен с българските условия пример! Определено книгата си заслужава!
:) :-|
 
От: E-book на тема: 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!

Аз искам рефунд ! :)
Книжката е приятна, добре подредена.Информацията е структурирана прецизно и последователно.
Психологията вътре ме накара на няколко пъти да се усмихна, примерите са изпипани детайлно , и мога да твърдя и че не само в Родината са приложими.
Да добавя също и че наистина ми хареса начина по който караш читателя да си представи че говори с теб - фейс ту фейс.
Давай бележника , 6+ от мен. Благодаря за положеният труд
 
От: E-book на тема: 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!

Продава ли се още книжката? Ще ми е интересно да я прочета.
 
От: E-book на тема: 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!

Всеки, които има намерение да се занимава с бизнес (без значение онлайн или не) трябва да си закупи тази книга. Браво на автора.
 
От: E-book на тема: 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!

Да, подкрепям мнението. Забравил съм да пиша и да похваля автора.
 
От: E-book на тема: 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!

Да попитам автора,а и тези,които са я чели :
методите приложими ли са на чуждият пазар ?

Питам,понеже е споменато,че може да се прилагат на българският пазар,а за мен,като не толкова запознат човек ми е интересно дали "става" и за други пазари (примерно западния).

Поздрави.
 
От: E-book на тема: 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!

Методите са приложими за всеки пазар. Написано е за българския, тъй като съм давал реални примери, които могат да се приложат. Докато другите книжки дават идеи и методи за западния пазар, аз съм подбрал такива, които с минимални усилия биха били добра концепция и на тукашно равнище.

Благодаря на всички ви за хубавите думи! Надявам се поне някой от тези методи да ви е бил в пъти по-ефикасен и да сте си избили тези 4 кинта многократно!
П.С. Приходите от всички продажби до края на февруари месец отиват в помощ на Сашо.
 

Горе