e-commerce сайт?

profusion

New Member
какво ще ми препоръчате:
joomla+virtuemart
wordpress+e-commerce
оscommerce

или?
 
Последно редактирано:
От: e-commerce сайт?

според мен оскомерсе + добра тема другите система просто не са за това... джумлата и тя си е добра ама..
 
От: e-commerce сайт?

според мен оскомерсе + добра тема другите система просто не са за това... джумлата и тя си е добра ама..

аз точно него си инсталнах и сега точа мостър темплейти :lol:
 
От: e-commerce сайт?

Аз също залагам на оскомърса. Имам проекти, които работят вече по 4 години без забележки. Трудно е в началото докато се настроят нещатата и докато се инсталнат плугините, които ти трябват. Малко е боза кода на системата, но работи добре
 
От: e-commerce сайт?

Аз също залагам на оскомърса. Имам проекти, които работят вече по 4 години без забележки. Трудно е в началото докато се настроят нещатата и докато се инсталнат плугините, които ти трябват. Малко е боза кода на системата, но работи добре

четох че темплейтите се инсталират трудно, нямaли инсталер :shock:
 
От: e-commerce сайт?

Един глас за oscommerce ;). А относно темите няма да имаш никакви проблеми с тяхната инсталация. В темплейт монстър темите са вградени в системата, т.е. когато си я изтеглиш качаваш я на сървъра и инсталираш, това е то. Съпорта на демона е на много високо ниво, буквално отговарят за минути :) /от опит казвам/. От тях имам две закупени теми за oscommerce и нямам никакви проблеми с тях. За настройките и плъгините наистина си трябва време защото системата идва доста постна :(, но пък в тяхния съпорт сайт буквално бъка от плъгини и всякакви настройки и хакчета. Темите може да си ги поръчаш и от тяхния БГ афф www.123.bg или директно от монстъра, ти избираш.

Един съвет. Задължително си купи тема от някдъде, защото със стандартната тема нещата няма да станат /има хиляди сайтове с нея/, все пак клиента иска и да се глези. Когато си купуваш тема гледай да е за версия 2.2 RC2 и нагоре, в демона си пише коя версия е. Ако имаш някакви други въпроси може да ме питаш на ЛС или в тази тема.

Успех.

П.П. Тези дни ще пусна една подробна тема за oscommerca :), от-до за него, също така и за проблемите с които се сблъсках и с тяхното решение.
 
Последно редактирано:
От: e-commerce сайт?

oscommers-а е най-злето от всичко което може да се сетиш....
мога да напиша цял реферат защо, но обощавам в горния ред!


ти за кое си?

ПП
а ЗенКарт пак ли е зле?
 
От: e-commerce сайт?

Още един съвет от мен. Не прави промени по системата преди да си инсталирал темплейт. Първо си нагласи външния вид и след това започвай с промените по системата, ако има такива
 
От: e-commerce сайт?

Още един съвет от мен. Не прави промени по системата преди да си инсталирал темплейт. Първо си нагласи външния вид и след това започвай с промените по системата, ако има такива

да сега се мъча с темплейта :lol:
 
От: e-commerce сайт?

здравейте,
Мислех да започна нова тема защото не можах да намеря препоръки за online shop темплейт или някаква форма, но ако автора позволи искам да попитам няколко неща.

Става ясно, че готов продукт като oscommerse не се тачи много.
Последното предложение SunShop, е платено (към 300 гущера)
Интересното е че го намерих в торентите.
Дали ще ме засекат ако почна да го употребявам?
Колко би струвало да се поръча от някоя бг фирма за сайтове подобен(в смисъл по колко вървят 200 лева или 2000) и дали си заслужава?
 
@history Аз Joomla си я харесвам :)

@ wiseman не ползваи нулед скрипт от торентите най-малкото е несериозно а има и много други проблеми...фирми за дизайн колкото искаш някоя може да ти вземе и 2000 лв за оскомерс (истинска история) разпитаи но ако знаят че знаеш какво искаш ще е трудно да те преметнат...
 
От: e-commerce сайт?

Мда и аз не ти препоручвам да теглиш този торент ;), знае ли се кой е бърничкал по кода нали? А теми за oscommerce бол :), в някои от коментарите по горе съм дал линк от къде може да си закупиш.
 

Горе