e passport проблем и въпрос

markusss

New Member
Първо съжалявам за noob question-a но защо не мога да се рег-на в e passport ..
показва ми България с две звездички сиреч работата е брада.. моля ако някой знае как и защо да изкаже мнение, че съм некомпетентен :( Благодаря предварително!
 
От: e passport проблем и въпрос

ePassporte.com вече не приема нови клиенти. Официално прекрати дейност.

Освен това ePassporte от няколко месеца държи парите на клиентите си и не ги връща. Според слуховете само двама или трима са си получили парите от ePassporte Wallet. Виж и другата тема по въпроса.

Разбира се това е неофициална информация, според официалната информация от ePassporte парите на клиентите са на сигурно място, ще ги платят някой ден (не казват кога).

Как може да искаш да ползваш услугите на фирма, която е известен измамник?
 
От: e passport проблем и въпрос

Не може да си направиш акаунт там, защото собствениците на един от най-хубавите интернет бизнеси сдухаха постата, като направиха филм за естеството на интернет търговията, и като истински комплексарчета със съмнителна сексуална ориентация завлякоха още стотици хиляди със себе си. Да загубиш бизнес по такъв начин се иска истински талант. А те явно са го имали в изобилие. Още се чудя как така не са в затвора за това? Да държат парите на хората.
 
От: e passport проблем и въпрос

Мисля си, че не са в затвора, защото ако влязат в затвора няма как да върнат задълженията... А някои имат много пари там. А който има много пари може да се разпорежда с това кой да влиза в затвора и кой не.

Сега докато собственика на ePassporte е на свобода има някакъв шанс да намери пари и да върне парите на хората.
 

Горе