Earth 2

Даже онзи ден видях едни такива... Две BMW-та. Едното черно, другото бяло. 20-30 годишни. И за пореден път разбрах, че съм от стария изостанал свят.
Не бе буквално на гъза си навиват ленти, на батерии. Момите си ги кичат под полата.
 
Не бе буквално на гъза си навиват ленти, на батерии. Момите си ги кичат под полата.
Не го знаех това, но няма изненада. На по 14-15 девойките (те тази дума не са я чували всъщност) вече са "преспали" с различни "таргет" групи. Като стикерите. Трябва да си залепят на задника нещо или да си отбележат във виртуалния тефтер (и таз дума не знаят) аз се чуках с еди кой си, еди кой си и еди кой си. После отиват във ФБ и почват да постват.
 
Аз ще ви издам една идея. Който може да я реализира. Знам, че ще съжалявам ако ви я издам...но какво да се прави. Комплектче - шишенце с морска вода и кутийка с поморийска кал. Бонус item морска сол. И разбира се албумче за стикери. За всеки закупен продукт ще получавате бързодействащо лепило, което ще заплатите и стикер. Стикера е безплатен. Направо не мога да повярвам колко много хора се връзват на тази...иновация.
Продавах "Торфозол" едно време. Подобно е на поморийската кал, но е смляна торф с подобрители (различни микроелементи и минерали) от едно езеро в западна България - в с. Байкал. В момента за такава дейност регулациите са много сериозни и е доста сложно.
 
Абе има ли развитие тук, забравих, че имам някви пари там от доста време.
Има. Едни глупави пари си смениха притежателя.
Много джиджано клипче са барнали!
 
Последно редактирано:

Горе