Easy.bg

easy

New Member
Здравейте,

отскоро ние предлагаме нещо много сходно с drop shipping-а. На тези, които се интересуват: EASY.BG

Иска се малко труд, разбира се, но няма финансов риск, ако имате вече работещ електронен магазин или сайт. Печелят се 30%, като продуктите се изпращат от Ваше име на вашите клиенти. Складовите наличности, куриера, опаковката - от нас. Ако има промяна в нашите цени, то Вашата отстъпка от 30% се запазва от новите цени, така че няма опасност да продавате на високи цени.
Не знам дали не стана като реклама, затова спирам дотук.
 
От: Easy.bg

Не че съм особено компетентен в този бранш, ама цените не са ли малко дебели.
Иначе пожелавам само успехи!
 
От: Easy.bg

а бе що си мисля, че лека полека онлаин бизнеса търговията тръгва в бг просто трябва да намериш нишата пример мобилни апарати колко саита предлагат и хората пазаруват 3 -4 човека покраи мене от нета си копуват телефони вече

Какво да си мисля че не върви ли гладам онзи ден в гбг .бг предлагат whitelight и то на първа страница аз на този продукт имам няколко поръчки от бг при все че саита си е на английски
 
От: Easy.bg

westside то първо не останаха хора в България второ криза а ти тръгвала интернет търговията ....... ама ако нишата е хляб може :)

въпреки това пожелавам успех на EASY.BG и да не стане като един друг сайт за парфюми който тук на дълго и нашироко се обсъждаше :)
 
От: От: Easy.bg

Какво да си мисля че не върви ли гладам онзи ден в гбг .бг предлагат whitelight и то на първа страница аз на този продукт имам няколко поръчки от бг при все че саита си е на английски

WhiteLight се рекламира в поне една българска телевизия (случайно видях рекламата). Рекламата е на български език, преработена за български клиенти. Вероятно това е помогнало за продажбите. Само не знам как така са купували точно от твоя сайт след като в български интернет магазини същата стока е по-евтина. Има я по 19.50 лв в един български интернет магазин; в друг гледам 79 лв...
 
Последно редактирано:
От: Easy.bg

Ще отговоря на един колега тук, защото май нямам право още да му отговоря в "лични"...

Може да става дума и за дроп шипинг на парфюмите, но тях не ги внася нашата фирма, така че е възможно да има проблеми с наличностите. Освен това там процентът, който можем да предложим ще е различен. При по-голям интерес ще задълбая повече по въпроса, но в момента мога да гарантирам добър процент - 30%, постоянни наличности и бързи, качествени доставки на кремовете Akys и сухите парфюми CrazySticks. Скоро ще предлагаме и друга козметика на хубав процент и гарантирани доставки. Смятаме да работим в тази посока.
 
От: Easy.bg

Здравейте,

отскоро ние предлагаме нещо много сходно с drop shipping-а. На тези, които се интересуват: EASY.BG

Иска се малко труд...

имам една идея как можеш да ни го спестиш лекинко този труд :) Защо не пуснеш сайта да се рекламира през Гугъл или Изи Трейдър?
 
От: Easy.bg

Ами да помислим малко...Защо ли...Печелба, костваща нулев труд на easy.bg вместо инвестиране в реклама.
 
От: Easy.bg

Оххх, аман от оплакващи се хора. ДА, ще имаме печалба естествено. Нямам и намерение да го крия. Иначе за какво да го правя?

Само едно леко уточнение - регистрирали сме фирма, наели сме офис, наели сме склад, плащаме на екип, плащаме на счетоводител, плащаме данъци, плащаме ДДС, плащаме, плащаме, плащаме. И при това за много-много по-малък процент, от този който ти предлагам за почти никаквата работа, която ще положиш.

Аз ти давам базата с данни (вече е направена - SQL,txt, какво ти трябва), описания, цени, снимки, ВСИЧКО. Даже ще се обадя на ТВОЯ клиент от ТВОЕ име и аз ще му изпратя стоката от ТВОЕ име. После АЗ, а не ти ще платя ДДС и данък печалба, защото фактурата я издавам АЗ, нищо че на кутията за доставка пише ТВОЕТО име.
Ще сдъвча всичко, само няма да го глътна. Мислиш ли, че ще се справиш? Ти ми кажи честна ли е тази сделка за "някакви" си 30% за теб, не за мен. Оооо, и извинявай че и ние ще спечелим нещичко...
 
От: Easy.bg

Това към мен ли беше насочено? Обяснявах на хапливия колега над мен какъв е смисъла на партьорската програма. Как разбра "печалба, костваща нулев труд" /нулев образно казано естествено/ като критика от моя страна? Защото на мен ми звучи единствено като позитива. Защитавах начинието ти, а ти ме нападаш с иронични обяснения за това как се върти честен бизнес /напълно излишни за по-голяма част от аудиторията тук/. Не е добре да си изтърваш така неврите и разбрал не разбрал да се нахвърляш върху потенциалните си партньори, след като именно това търсиш тук.
 
Последно редактирано:
От: От: Easy.bg

Това към мен ли беше насочено? Обяснявах на хапливия колега над мен какъв е смисъла на партьорската програма. Как разбра "печалба, костваща нулев труд" /нулев образно казано естествено/ като критика от моя страна? Защото на мен ми звучи единствено като позитива. Защитавах начинието ти, а ти ме нападаш с иронични обяснения за това как се върти честен бизнес /напълно излишни за по-голяма част от аудиторията тук/. Не е добре да си изтърваш така неврите и разбрал не разбрал да се нахвърляш върху потенциалните си партньори, след като именно това търсиш тук.

Аз също от начало не разбрах иронията в поста ти, недей да виниш Easy.bg , предполагам и той си е помислил, че към него е отправен поста. Явно е неразбирателство, което се надявам да се "изглади".

Easy,i дея е добра, лично аз бих искал повече информация на ЛС ако може. Евентуални цени и повече информация, няма да е лошо да оставиш и маил, скайп или други алтернативи за връзка.Благодаря ти.
 
От: Easy.bg

Ще се изразявам по-простичко за в бъдеще щом се налага, ще гледам също да изчистя и изказа си от сложни литературни похвати като ирония и сарказъм...Упс..айде от следващия пост...
 
От: Easy.bg

Ще се изразявам по-простичко за в бъдеще щом се налага, ще гледам също да изчистя и изказа си от сложни литературни похвати като ирония и сарказъм...Упс..айде от следващия пост...
Мен ми харесва ироничния ти тон :) Просто стане недоразумение ...
 
От: Easy.bg

Съжалявам, вчера ми беше гаден ден - данъчни проверки и т.н. Явно нещо съм бил отнесен:) Дано не се сърдиш много:)
 
От: Easy.bg

Ще отговоря на доста запитвания на "лични":

за връзка с нас може да се използва: office @easy.bg
или 0888-55-18-75.
 

Горе